VNV Nation odwiedzą Polskę w ramach trasy „The Electric Sun Tour” [DATA, MIEJSCE, BILETY]

VNV Nation odwiedzą Polskę w marcu 2023 roku w ramach trasy „The Electric Sun Tour”. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Koncerty VNV Nation zyskają zupełnie nową, unikalną oprawę wizualną, która w połączeniu z doskonale znanym stylem zespołu gwarantuje niezapomniany wieczór.

Progresja zaprasza na jedyny koncert VNV Nation w Polsce

Emocje, energia i szczerość, które wylewają się z każdego występu Brytyjczyków, będą jeszcze większe, ponieważ muzycy są wygłodniali koncertowania po pandemicznej przerwie. Liczymy, że przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Dyskografię grupy zamyka bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album „Noire” z 2018. Rozpoczynająca się w lutym 2023 roku trasa będzie promowała nowe wydawnictwo zespołu „Electric Sun”. Wyczekujcie pierwszych singli i zapowiedzi!

Przed VNV Nation wystąpią Traitrs z kanadyjskiego Toronto. Melancholia zimnej fali miesza się u nich z post punkową energią, która rozgrzeje Was tego wieczoru!

VNV Nation w Polsce. Gdzie kupić bilety?

VNV Nation zagrają 19 marca 2023 w warszawskim klubie Progresja. Bilety dostępne w bileteriach GoOut, Going, eBilet i na stronie Progresja.com.

Ceny biletów: 120 zł w przedsprzedaży / 150 zł w dniu koncertu

Zobacz również: InterTony Festiwal 2023 – kolejne zespoły dołączają do festiwalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *