Włoski death metalowy Syk powraca z nowym albumem. Premiera „EartHFlesh” już w maju

Syk to przede wszystkim włoska finezja progresywnego black metalu połączona z melodyjnym death metalem. Już w maju pojawi się ich kolejny album.

W maju 2014 roku zespół wydał swój debiutancki album zatytułowany „Atoma”. To wydawnictwo zwróciło uwagę Philipa H. Anselmo z Housecore Records, który nie tylko wyraził swoje uznanie dla twórczości zespołu, ale także zaproponował mu kontrakt na kolejny album. Druga płyta, zatytułowana „I-Optikon”, została wydana i wyprodukowany przez samego Philipa H. Anselmo. Album wyróżniał się technicznymi kompozycjami, które zapewniały wyjątkowe i niezrównane wrażenia.

Na początku 2023 roku syk zwrócił na siebie uwagę wytwórni Season Of Mist, która podpisała z nimi kontrakt na wydanie czwartego albumu „EarthHFlesh”. Ten album to nie tylko najnowszy dorobek zespołu, ale także pierwsza dekada jego działalności. Dzięki ożywionemu brzmieniu i zintensyfikowanej progresji dźwiękowej Syk nadal urzeka słuchaczy i umacnia miejsce zespołu na scenie metalowej nie tylko we Włoszech.

„EartHFlesh”

Najnowszy album zespołu ukaże się 10 maja pod flagą Season Of Mist. Będzie zawierał 8 świeżych i solidnych numerów. Płyta będzie wydana w formie digital, CD Digipak jak również na winylu w trzech wersjach kolorystycznych. Płyta dostępna w preorderze TUTAJ.

Syk- EartHFlesh

Czytaj także: Rotting Christ powraca z nowym albumem! ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ (Pro Xristoy) ukaże się już w maju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *