Turbo zagrają w Krakowie. Gościem specjalnym będzie False Experience

Turbo w czterdziestą rocznicę wydania płyty „Dorosłe dzieci” rozpoczęli trasę koncertową promującą to wydawnictwo. Gościem specjalnym koncertu w Krakowie będzie False Experience

DOROSŁE DZIECI” – pierwsza płyta zespołu TURBO ukazała się w 1983 roku. Z okazji 40-lecia wydania tego albumu TURBO rusza w trasę koncertową po Polsce. Koncert w Krakowie odbędzie się w tradycyjnej formule elektrycznej.

Zobacz także: TURBO w Bydgoszczy – jubileuszowa trasa 40-lecia istnienia [ZDJĘCIA]

TURBO zagra cały materiał z płyty „DOROSŁE DZIECI„, a oprócz tego nie zabraknie też najbardziej znanych utworów zespołu. Podobnie jak miało to miejsce w grudniu 2018, gdzie zespół wystąpił z całym repertuarem płyty „Ostatni wojownik„.

Turbo w Krakowie. Data, miejsce, bilety

Data: 09.03.2024 (sobota)
Miejsce: Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków
Bilety:
70 zł – przedsprzedaż – I pula (ilość ograniczona)
80 zł – przedsprzedaż – II pula
90 zł – w dniu koncertu i na bramce

Dostępne w sieciach TicketClub, kupbilecik, eBilet oraz bloczki kolekcjonerskie.

Czasówka:
19:00 – drzwi
20:00 – False Experience
21:00 – Turbo

Turbo – sylwetka zespołu

Grupa Turbo – legenda polskiego heavy metalu – powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann.

Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a także do Rosji.

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”, „Kawaleria szatana”, „Ostatni wojownik”, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”.

False Experience – sylwetka zespołu

Skład totalnych popaprańców, opierających swoją muzykę na przełomie lat 80-tych i 90-tych. W 2020 wydali pierwsze EP „Black Heart”, a swoją muzyką nawiązują bezpośrednio do zespołów pokroju Skid Row, Alice in Chains, czy Mötley Crüe.

Obecnie pracują nad pełnoprawnym debiutem. Na scenie to maszyna wracająca do brudnych sal lat 90. To odklejone towarzystwo pozwoli Wam na wszystko, róbcie co chcecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *