Wokalista Dark Funeral trafił do szpitala. Musi odwołać najbliższe koncerty

Andreas „Heljarmadr” Vingbäck (Dark Funeral, Domgård, Grá) trafił do szpitala. Artysta jest zmuszony odwołać kilka najbliższych koncertów.

Andreas „Heljarmadr” Vingbäck trafił do szpitala z powodu ciężkiego ataku zakrzepicy. Heljarmadr twierdzi, że współpracuje ze swoim zespołem medycznym, aby polepszyć swój stan. Medycy robią wszystko, co w ich mocy, żeby muzyk wrócił do normalnego funkcjonowania.

Wokalista Dark Funeral hospitalizowany

Początek tego roku nie jest zbyt łaskawy dla wokalisty Dark Funeral. Muzyk miał dużo szczęścia, że na czas trafił do szpitala. Andreas trafił tam z powodu zakrzepicy krwi. Artysta stwierdził, że spotkał się ze Śmiercią. Aktualnie jest pod dobrą opieką medyczną, otoczony bliskimi. Niestety, zanim wróci do pełni sił, musi odwołać najbliższe koncerty.

Na oficjalnym profilu zespołu możemy przeczytać oświadczenie wokalisty między:

„Kto chce żyć wiecznie? Właśnie wróciłem z bardzo bliskiej rozmowy z samą Śmiercią, ale jeszcze nie umarłem ani nie umieram. Cierpiałem na dość poważną zakrzepicę (skrzep krwi), na szczęście trafiłem do szpitala na czas i otrzymałem leczenie potrzebne do opanowania mojego stanu zdrowia. Przygotowuję także długoterminowy plan maksymalnego powrotu do zdrowia. Jestem pod dobrą opieką i mam przy sobie odpowiednich ludzi i rodzinę. Proszę, szanuj moją prywatność.
Muszę jednak wam powiedzieć i to jest powód, dla którego czuję się zobowiązany do upublicznienia tej próby, a mianowicie, że nie będę mógł wystąpić na dwóch moich nadchodzących koncertach i z tego powodu jestem bardzo sfrustrowany. Nie wiem dokładnie, jak długo to potrwa, ale na razie na pewno nie będę mógł wystąpić na koncertach Grá w Atenach (26 stycznia) i Sztokholmie (3 lutego). Zespół medyczny, który się mną opiekuje, nie pozwala mi, ponieważ mogłoby to narazić moje zdrowie. Jednakże! Występy BĘDĄ wykonywane przez resztę zespołu, a Niklas wkroczy w podwójnej roli z gitarą i wokalem, więc koncerty NIE będą odwoływane. Zachęcam wszystkich do przyjścia i cieszenia się nimi. Masz okazję zobaczyć wyjątkowy występ i robiąc to, wspierasz Grá, a także wspierasz mnie.
Jeśli chodzi o przyszłe występy, ja i mój zespół medyczny jesteśmy pewni, że na czas odzyskam pełną sprawność i wypełnię wszystkie pozostałe zadania zaplanowane w harmonogramie.
Dziękuję za zrozumienie i powiem Wam więcej, jak tylko będę mógł. W tej chwili to wszystko, co mam do powiedzenia i potrzebuję czasu na odpoczynek, aby dojść do siebie, dziękuję za poświęcony czas.”

Życzymy Andreasowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj także: Rotting Christ powraca z nowym albumem! ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ (Pro Xristoy) ukaże się już w maju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *