Judas Priest z nowym singlem. Jak brzmi „Crown Of Horns”?

Zespół Judas Priest otwiera drzwi do swojego muzycznego królestwa, udostępniając swój najnowszy singiel, „Crown Of Horns”. To zapowiedź ich nadchodzącego albumu „Invincible Shield”.

Judas Priest, ikona brytyjskiej sceny heavy metalu, właśnie zaprezentował swoim fanom najnowszą produkcję. Ich świeżo wydany singel „Crown Of Horns” stanowi wstęp do nadchodzącego albumu „Invincible Shield”, będącego jednym z najbardziej wyczekiwanych krążków w 2024 roku.

Judas Priest prezentuje kolejny numer z nadchodzącej płyty

Judas Priest właśnie podzielił się swoim najnowszym singlem, zapowiadającym nadchodzący album zatytułowany „Invincible Shield”. Nowy utwór nosi tytuł „Crown Of Horns” i już teraz możesz go posłuchać.

Zobacz również: Saxon prezentuje nowy teledysk przed premierą albumu „Hell, Fire And Damnation”

Wcześniej w sieci pojawiły się dwie zapowiedzi najnowszego wydawnictwa Judas Priest – „Panic Attack” oraz „Trial By Fire”. Płyta „Invincible Shield” ukaże się 8 marca 2024 roku.

Judas Priest w Polsce

Jeśli jesteś fanem Judas Priest i nie możesz się doczekać ich nowego materiału, to koniecznie zanotuj datę 30 marca 2024 roku. Zespół, w towarzystwie Saxon i Uriah Heep, zagra koncert promujący swoją płytę w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety są już dostępne w sprzedaży, więc nie przegap okazji!

Przypominamy, że koncert Saxon, Judas Priest i Uriah Heep, będący częścią europejskiej trasy, odbędzie się 30 marca 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Zobacz również: Rotting Christ powraca z nowym albumem! ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ (Pro Xristoy) ukaże się już w maju

Judas Priest, ikona sceny heavy metalowej, zaplanowała swój powrót do Polski na wyjątkowy koncert w Krakowie, który odbędzie się 30 marca 2024 roku. Zespół, który cieszy się ogromną popularnością wśród polskich fanów i ma na swoim koncie liczne, entuzjastycznie przyjęte występy w Polsce, tym razem zagra w Tauron Arenie w Krakowie. Dołączą do nich goście specjalni – legendy rocka, Saxon i Uriah Heep.

Bilety na koncert są już dostępne. Ich ceny zaczynają się od 295 zł za miejsca siedzące na trybunach, zaś bilety na sektor stojący kosztują 390 zł. Dla najbardziej zagorzałych fanów przewidziano specjalną ofertę biletów GAEE w cenie 620 zł. Bilety kupicie na www.livenation.pl

Koncert organizowany jest przez Live Nation, znaną z organizacji wielu prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Jest to wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć Judas Priest i spędzić niezapomniane chwile w magicznej atmosferze Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *