Judas Priest – nowy singiel „Trial By Fire” z nadchodzącego albumu „Invincible Shield”

Brytyjskie legendy heavy metalu Judas Priest opublikowały „Trial By Fire”, drugi singiel z nadchodzącego albumu studyjnego „Invincible Shield”.

„Invincible Shield” ukaże się 8 marca 2024 roku za pośrednictwem Sony Music. Poniżej można także odsłuchać pierwszy singiel z albumu „Panic Attack”.

Czytaj także: Premiera singla Judas Priest „Panic Attack” z nadchodzącego albumu „Invincible Shield”

Datę premiery albumu PRIEST, będącego kontynuacją albumu „Firepower” z 2018 roku, ogłoszono 7 października podczas występu zespołu na festiwalu Power Trip w Indio w Kalifornii.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny teledysk do utworu.

Czytaj także: Judas Priest zapowiada najnowsze wydawnictwo „Invincible Shield”

W czerwcu ubiegłego roku gitarzysta Richie Faulkner powiedział Anne Erickson z Audio Ink Radio, że nowy album „brzmi świetnie. Kilka tygodni temu byłem w Phoenix z [producentem i gitarzystą koncertującym] Andym Sneapem i Robem, nagrywającym wokale” – powiedział. „Ekscytujące jest zawsze słuchanie nowych utworów Judas Priest, ponieważ stają się one utworami Judas Priest, kiedy Rob je śpiewa. To naprawdę ekscytujące, usłyszeć ten charakterystyczny głos, który słyszeliśmy od dziesięcioleci, śpiewający nowe rzeczy. To niesamowicie fascynująca rzecz, więc nie mogę się doczekać, aż świat to wszystko usłyszy”.

Czytaj także: LEGENDY na wspólnej trasie: JUDAS PRIEST, SAXON I URIAH HEEP wystąpią w Krakowie

Judas Priest w towarzystwie Saxon i Uriah Heep wystąpią w Krakowie 30 marca 2024 roku

Zespół Judas Priest ma już zaplanowaną europejską trasę koncertową, która rozpocznie się 24 marca 2024 roku we Frankfurcie w Niemczech – gośćmi specjalnymi trasy będą Saxon i Uriah Heep.

JUDAS PRIEST

GOŚCIE SPECJALNI: SAXON I URIAH HEEP
EUROPEJSKA TRASA – MARZEC/KWIECIEŃ 2024

30.03.2024 – TAURON Arena Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *