Suicidal Angels, Fusion Bomb i Crimson Fire na dwóch koncertach w Polsce

Grecy z Suicidal Angels powracają z nowym albumem i w ramach jego promocji wystąpią na dwóch koncertach w Polsce,w roli supportów wystąpią Fusion Bomb oraz Crimson Fire.

Koncerty w ramach trasy „Profanation Over Europe 2024” odbędą się 10 marca w warszawskim klubie VooDoo oraz dzień później we wrocławskim klubie Łącznik.

Suicidal Angels zostało założone w 2001 roku przez Nicka Melissourgosa, który po dziś dzień pozostaje jedynym stałym członkiem greckiej formacji. Brzmienie grupy, pomimo inspiracji m.in. Napalm Death, Celtic Frost i Slayerem, budowane jest na klasycznym thrashu rodem z lat 80.

Grecy wydali dotychczas 7 albumów, ale już w przyszłym roku powrócą z kolejnym, będącym następcą ostatniego jak dotąd “Years of Aggression” z 2019, krążkiem. Przy okazji nadchodzącego materiału zespół po raz drugi w swojej historii połączy siły z niemiecką wytwórnią Nuclear Blast i już w marcu wyruszy w europejską trasę, podczas której dwukrotnie wystąpi w Polsce – 10 marca w Warszawie oraz dzień później we Wrocławiu.

Wraz z nimi na scenie zobaczymy: luksemburski Fusion Bomb, którzy na swoim zbliżającym się wielkimi krokami drugim albumie przesuwają granice thrashu i w zgodzie ze swoją nazwą łączą go z szerokim wachlarzem wpływów, sięgających od disco z lat 70., przez jazz, po death metal.

Stawkę zamykają rodacy SA, czyli heavy metalowe Crimson Fire. W ich dorobku znajdziemy 3 krążki, z czego ostatni z nich, “Another Dimension”, ukazał się w 2021 roku.

Szczegóły trasy Suicidal Angels 2024 – koncerty w Polsce

SUICIDAL ANGELS
+FUSION BOMB, CRIMSON FIRE

10.03.2024 Warszawa, VooDoo

11.03.2024 Wrocław, Łącznik

drzwi 18:30, start 19:00

BILETY: https://bit.ly/SUICIDAL_ANGELS_WWA

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *