XII Gotta Go Festival – jak było w Cieszynie? [ZDJĘCIA]

Na XII edycji Gotta Go Festival w Cieszynie zagościły Exul, Slavenkust, Moira, schizma i Ballkick. Zobaczcie jak było na wydarzeniu w cieszyńskim klubie Gregory Campus Club.

W sobotni wieczór 7-go października, w Cieszynie, odbył się w gościnnych progach studenckiego klubu Gregory Campus Club, Gotta Go Festival. To już XII edycja cieszyńskiego festiwalu spod znaku hardcore/punk/metal. Festiwal niszowy, ale ważny, bo zbudowany na miłości do dobrej, ciężkiej, muzyki. Kolejna edycja festiwalu w Cieszynie, postawiła za cel – celebrować dobrą muzykę, wspierać niezależnych artystów, wytwórnie muzyczne, oraz organizacje na co dzień zajmujące się ochroną praw zwierząt, promocją bezmięsnego stylu życia czy wsparciem potrzebujących.

Wewnątrz murów Gregory Campus Club, w tym roku zdecydowanie gościła młodość – świeże kapele wspierane tylko i aż scenicznym doświadczeniem spod znaku najlepszego bydgoskiego hardcore. Stylistyczna różnorodność to jedna z najbardziej rozpoznawalnych cech festiwalu. Organizatorzy dbają o to, aby każdy odnalazł coś dla siebie – niezależnie czy będzie to metal, reggae czy mieszanka rocka o funkowym pulsie.

XII Gotta Go Festival – kto wystąpił na tegorocznej edycji

Festiwal stawia na wyjątkowych wykonawców, a dzięki wsparciu zaangażowanej publiczności, lineupy to wypadkowa muzycznej zajawki organizatorów i nadsyłanych zewsząd propozycji. W tym roku na festiwalu gościli: BALLKICK – hardcore (worldwide), SCHIZMA – hardcore (Bydgoszcz), BURNING SKY – hardcore (Śląsk), MOIRA – dark hardcore (Bielsko-Biała), SLAVENKUST – d-beat/crust (Bielsko-Biała), EXUL – thrash metal (Kraków).

Exul

Slavenkust

Burning Sky

Moira

schizma

Ballkick

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *