Zaproszenie na Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™

Nadchodzi wydarzenie, które rozświetli Atlas Arenę w Łodzi jak nigdy dotąd – Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™! Przygotuj się na dwa dni niesamowitych emocji, które odbędą się 23 i 24 marca 2024 roku, oferując niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Ryk potężnych silników, wielkie amerykańskie auta, setki koni mechanicznych i lasery, to wszystko będzie czekać na fanów ekstremalnej rozrywki w Łodzi. Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party przybywa do Łodzi! Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w CIEMNOŚCI! Jedyny w swoim rodzaju pokaz odwiedzi łódzką Atlas Arenę w dniach 23-24 marca na kilku epickich występach. Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party ożywi najpopularniejsze Monster Trucki Hot Wheels, w których skład wchodzą: Mega Wrex™, Tiger Shark™, Demo Derby™, Bone Shaker™, Bigfoot®, Gunkster™, a także zupełnie nowy HW 5-Alarm™, czyli bohater wozów strażackich Hot Wheels Monster Trucks!

Podczas wydarzenia odbędzie się również niesamowita impreza taneczna, spektakularne pokazy świetlne i nagrody niespodzianki od Hot Wheels. Do tego specjalny występ ziejącego ogniem i mrozem, zmiennokształtnego smoka ARCTICGON oraz elektryzujące i porywające popisy kierowców wykonujących ewolucje i kombinacje motocyklowe Freestyle Motocross!

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. Co Cię Czeka?

 • Międzynarodowa Trasa: Po raz pierwszy w Łodzi, ekscytująca trasa Hot Wheels® Monster Trucks przybywa, aby dostarczyć niesamowitych wrażeń w ciemności.
 • Niesamowite Trucki i Motocykle: Zobacz ulubione potwory, takie jak Mega Wrex™, Tiger Shark™, i wiele innych, a także nowość – HW 5-Alarm™, bohater wozów strażackich Hot Wheels Monster Trucks!
 • Spektakularne Pokazy: Oczekuj nie tylko na pokazy monster trucków, ale również na imprezę taneczną, pokazy świetlne, i niespodzianki od Hot Wheels.

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. Bądź Blisko Akcji!

 • Crash Zone Pre-Show Party: Doświadcz unikalnej okazji, by zobaczyć trucki i motocykle z bliska oraz spotkać się z kierowcami i zdobyć ich autografy. Impreza odbędzie się 2,5 godziny przed każdym występem.
 • VIP Backstage Tour: Nie przegap szansy na pakiet VIP, który pozwoli Ci zobaczyć co dzieje się za kulisami i z bliska przyjrzeć się monster truckom. Pakiet zawiera także ekskluzywne gadżety VIP.

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. Informacje o Biletach

Bilety już w sprzedaży! Zapewnij sobie i swoim bliskim miejsce na tym niezapomnianym wydarzeniu. Więcej informacji oraz zakup biletów na www.livenation.pl i www.hotwheelsmonstertruckslive.com.

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. O Organizatorach

Hot Wheels Monster Trucks Live™ to efekt współpracy Mattel i Raycom-Legacy Content Company, spółki będącej częścią Family Entertainment Holdings, LLC, która specjalizuje się w tworzeniu rodzinnych atrakcji na żywo, takich jak Hot Wheels® Monster Trucks Live i Magic of Lights®.

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. Dołącz Do Nas!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™ w Atlas Arenie. Zapraszamy na niesamowite pokazy, które odbędą się 23-24 marca 2024. Bądź częścią tej ekscytującej przygody – zarezerwuj swoje bilety już dziś!

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. Pakiety Vip

W sprzedaży dostępny jest pakiet VIP Backstage Tour, w ramach którego możecie zobaczyć Hot Wheels Monster Trucks z bliska. Wycieczka pod opieką prowadzących Hot Wheels Monster Trucks Live odbędzie się przed pokazem. Przekonaj się, co dzieje się za kulisami, zanim wszystko zostanie rozbite i zmiażdżone, a następnie zobacz jak Monster Trucki Hot Wheels ożywają! W ramach otrzymasz gadżety VIP dostępne wyłącznie dla uczestników VIP Experience! Pakiet dostępny w sprzedaży do wyczerpania zapasów. Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się 2,5 godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite trucki i motocykle, wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks, a także spotkać się z kierowcami by zdobyć ich autografy! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów. Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live to przedsięwzięcie firmy Mattel i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółki będącej w całości własnością Family Entertainment Holdings, LLC.

Pokazy Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™. Crash Zone Pre-Show Party

Dodatkową atrakcją będzie Crash Zone Pre-Show Party, rozpoczynająca się 2,5 godziny przed każdym show. To unikalna okazja, by wejść na arenę zmagań, z bliska przyjrzeć się niesamowitym ciężarówkom i motocyklom, poznać gigantyczne rozmiary monster trucków Hot Wheels oraz spotkać się z kierowcami i zdobyć ich autografy! Bilety na to doświadczenie są dostępne do wyczerpania zapasów.

Hot Wheels Monster Trucks Live to inicjatywa Mattel i Raycom-Legacy Content Company, LLC, należąca w pełni do Family Entertainment Holdings, LLC.

Informacje o biletach i pokazie:

 • Daty i godziny pokazów:
 • Sobota, 23.03.2024 – 11:30 / Crash Zone – 9:00
 • Sobota, 23.03.2024 – 18:30 / Crash Zone – 16:00
 • Niedziela, 24.03.2024 – 11:30 / Crash Zone – 9:00

BILETY

 • Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster: rozpocznie się we wtorek, 17 października 2023, o godzinie 12:00.
 • Ogólna sprzedaż biletów: startuje w środę, 18 października 2023, o godzinie 10:00.
 • Zakup biletów: dostępny na stronach www.livenation.pl i www.hotwheelsmonstertruckslive.com.

Nie przegap szansy na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, które zapewni adrenaliny i emocje dla całej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *