Znamy pierwszego headlinera Mystic Festival 2024. Zobacz kto wystąpi w Gdańsku

Organizatorzy gdańskiego Mystic Festival ogłosili właśnie pierwszego headlinera. Zobacz, kto wystąpi na festiwalu w przyszłym roku.

Wielbiciele Bring Me The Horizon mogą zacierać ręce z radości. Zespół, znany z energetycznych występów i charakterystycznego brzmienia, przybędzie do Polski w czerwcu 2024 roku. Gdańsk będzie gospodarzem tej muzycznej uczty, a dokładniej malownicza przestrzeń Stoczni, która posłuży jako miejsce koncertu. Co więcej, Bring Me The Horizon zostali ogłoszeni pierwszym headlinerem Mystic Festival 2024, co świadczy o tym, jak ważnym punktem programu będzie ich występ. Przygotujcie się na niesamowite emocje i muzyczne doznania!

Mystic Festival 2024. Kto wystąpi na przyszłorocznej edycji festiwalu?

W dniach 5-8 czerwca 2024 roku odbędzie się Mystic Festival. Wśród artystów, którzy wystąpią, znajdują się: Bring Me The Horizon, Bruce Dickinson, Accept, Satyricon, Thy Art Is Murder, Life Of Agony, Suffocation, Lord Of The Lost, Ithaka, Asphyx, Orange Goblin, Blackgold, Humanity’s Last Breath oraz Sanguisugabogg. Aktualnie dostępne są do zakupu karnety czterodniowe w promocyjnej cenie Early Bird za 749 złotych oraz wersja VIP za 1299 zł. Bilety można także zdobyć poprzez platformę eBilet.

Zobacz także: Bruce Dickinson wystąpi na Mystic Festival 2024. Ogłoszono kolejne zespoły.

Bilety

Więcej informacji i bilety: https://www.mysticfestival.pl/

Obecnie w sprzedaży:

  • Karnety czterodniowe Early Bird, w cenie 749 zł.
  • Karnety czterodniowe VIP, w cenie 1299 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu https://www.ebilet.pl/ – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *