Znamy supporty koncertu Accept w Warszawie.

The Iron Maidens oraz Grzegorz Kupczyk & CETI zagrają przed Accept w warszawskim klubie Progresja. Jedyny koncert Accept w Polsce odbędzie się 1 lutego 2023 roku

Europejska trasa koncertowa Accept „Too Mean to Die” promująca wydany w styczniu tego roku szesnasty album studyjny grupy zostaje przeniesiona na 2023 rok – dotyczy to także koncertu w Polsce. Przeniesienie daty trasy wymusiły obostrzenia epidemiologiczne w kraju i na świecie, supportach podamy wkrótce.

CETI – grupa założona w 1989 roku w Poznaniu przez Grzegorza Kupczyka i Marię Wietrzykowską. Grzegorz Kupczyk w trakcie swojej muzycznej kariery współpracował też z takimi formacjami, jak m.in.: Turbo, Aion, Panzer X, Esqarial, Kruk i Non Iron. Muzycy tworzący zespół to: Bartosz Sadura (gitara), Jakub Kaczmarek (gitara), Tomasz Targosz (bas), Piotr Szpalik (perkusja) oraz Grzegorz Kupczyk (wokal). Dyskografię zespołu zamyka płyta „CETI” wydana w 2022 roku.


THE IRON MAIDENS – amerykański zespół heavy metalowy z Los Angeles, założony w 2001 roku, będący jednocześnie jedynym na świecie kobiecym tribute bandem dla Iron Maiden. Zespół składa się obecnie z perkusistki Lindy McDonald, basistki Wandy Ortiz, wokalistki Kirsten Rosenberg oraz gitarzystek Courtney Cox i Nikki Stringfield.

Metal Mind Productions

zaprasza

ACCEPT

+

The Iron Maidens

CETI

1.02.2023

Warszawa, Progresja

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:05

Ceny biletów:

150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/145,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)

http://www.eventim.pl

www.ebilet.pl

Bilety dostępne na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/145,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
http://www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *