Alestorm rozkręcili imprezę w Birmingham [ZDJĘCIA]

Wczoraj piraci z Alestorm dali niezłe show w Birmingham. Pomagali im chłopaki z Korpiklaani i Heidevolk. Zobacz fotorelację z koncertu w O2 Academy.

Jeśli na dworze jest zimno i pada, to znaczy, że pora rozkręcić jakąś dobrą imprezę. Tak było tym razem. Piraci z Alestorm zawitali do „portu” Birmingham z misją rozkręcenia niezapomnianej imprezy! Oczywiście nie zabrakło majestatycznej, żółtej kaczuchy i toastów! Czy się udało? Sprawdźcie sami!

Żółta kaczucha i zielony pedicure

Alestorm słyną z tego, że absolutnie nie biorą życia zbyt dosłownie. Nic dziwnego, że na ich koncerty walą drzwiami i oknami ludzie spragnieni niezapomnianych wrażeń i zimnej pinty. Zespół sam w sobie można zaliczyć do tych, którzy wykonują muzykę z przymrużeniem oka. Chłopaki najlepiej czują się w pirackiej stylistyce. I dlatego wczoraj wśród publiczności nie zabrakło piratów i piratek wszelakiej maści. Piątkowy wieczór można zdecydowanie zaliczyć do tych absolutnie szalonych!

Ale zanim na scenie pojawili się Szkoci publiczność została rozgrzana do czerwoności przez charyzmatyczne Korpiklaani i niesamowitych wikingów z Heidevolk!

Atmosfera panująca w O2 Academy była porównywalna do wakacyjnej imprezy, gdzieś nad morzem. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych w klubie było gorąco i słonecznie, a jedyny deszcz, który mógł padać, to był deszcz piwa z unoszonych do góry w geście toastu kubków!

Alestorm w Birmingham [ZDJĘCIA]

Zapraszamy Was do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z koncertu. Mamy nadzieję, że choć na chwilę poczujecie się jak na wakacjach.

Czytaj także: Soil powróci do UK po 5 latach! Zobacz miejsca i daty koncertów

Alestorm UK Tour 2024

Jeszcze nie jest za późno, żeby złapać Piratów w akcji! Chociaż trasa trwa w najlepsze, do jej zakończenia pozostało kilka przystanków.

  • 02.03.2024 – Oxford @ O2 Academy
  • 03.03.2024 – Glasgow @ O2 Academy
  • 05.03.2024 – Manchester @ O2 Ritz
  • 06.03.2024 – Liverpool @ O2 Academy
  • 07.03.2024 – Leeds @ O2 Academy
  • 08.03.2024 – Newcastle @ NX
  • 09.03.2024 – Londyn @ O2 Forum Kentish Town

Bilety do nabycia TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *