Shinedown w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Shinedown, multiplatynowy zespół, który ugruntował swój status jako jedna z muzycznie najważniejszych i postępowych potęg zawita do Polski.

Shinedown ucieleśnia ten rodzaj kreatywnego dynamizmu, który przekracza granice. Na koncie mają ponad 6,5 miliarda streamów, rekordowe 18 hitów na pierwszych miejscach list rockowych, 14 platynowych i złotych singli, każdy z ich albumów pokrył się platyną lub złotem. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie i mają uznanie głównych mediów.

Shinedown w Polsce

Ich hity kryją aktualne i szczere przesłanie, które rezonuje nie tylko z ich globalną publicznością i społecznością rockową, ale także z całą naszą kulturą. Na ich mistrzowsko zrealizowanym siódmym albumie studyjnym Planet Zero, który ukaże się 1 lipca w Atlantic Records (krążek zawiera obecny singiel, owacyjny hymn „Daylight,” i główny singiel „Planet Zero”), Shinedown przedstawia wnikliwe, choć optymistyczne spojrzenie na rozłam i ułomność społeczeństwa, które przeszło wiele wyzwań w ciągu ostatnich kilku lat. Grupa niesie ze sobą przesłanie nadziei, wytrwałości, triumfu i współczucia. Skupia się na siłach społecznych, które nas dzielą w czasie, gdy musimy być razem. Dogłębnie przemyślany, naładowany energią album, wyprodukowany przez Erica Bassa z Shinedown, odnosi się do podziałów między ludźmi o różnych ideologiach, szalejącej kultury cancel, toksyczności mediów społecznościowych, potrzeby uczciwości w naszym publicznym dyskursie i niszczącego wpływu tych sił na zdrowie psychiczne i całą ludzkość. Planet Zero przypomina, że ​​zamykając się na siebie nawzajem, ryzykujemy utratę empatii, wzajemnego szacunku oraz zdolności do komunikowania się i jednoczenia w sposób, który prowadzi do rzeczywistego postępu i zrozumienia. W końcu to właśnie namiętne dążenie zespołu do jedności od dawna leży u podstaw ich twórczości.

Po zdobyciu największej liczby następujących po sobie pierwszych miejsc w 40-letniej historii listy przebojów rockowych głównego nurtu Billboard, z przebojami takimi jak „Planet Zero” , “Atlas Falls” , “GET UP” , ATTENTION ATTENTION”, “MONSTERS” i “DEVIL” Shinedown zajmuje pierwsze miejsce na liście największych artystów rocka głównego nurtu Billboard. Ich ostatni album studyjny, ATTENTION ATTENTION, zadebiutował w pierwszej piątce listy Billboard 200, jednocześnie zdobywając pierwsze miejsce na listach przebojów Billboard’s Alternative, Top Rock i Hard Rock Albums. Towarzyszący mu film fabularny z 2021 roku, wyreżyserowany przez Billa Yukicha (Beyoncé, Metallica), jest porywającym wizualnie odpowiednikiem narracji albumu, który wplata 14 piosenek o determinacji ludzkiego ducha w prowokacyjną i skłaniającą do refleksji filmową podróż, rzucającą światło na kolejny wymiar ich nieograniczonej kreatywności.

Są podziwiani za wysokooktanowe występy na żywo, wybuchowy rock’n’rollowy duch, dające do myślenia teksty i melodyjną wrażliwość. Shinedown nadal wzbudza zagorzałą miłość milionów fanów na całym świecie i zalicza kolejne wyprzedane trasy koncertowe oraz festiwalowe sety napędzane niezaprzeczalną siłą głosu frontmana Brenta Smitha. Shinedown to Brent Smith [wokal], Zach Myers [gitara], Eric Bass [bas, produkcja] i Barry Kerch [perkusja].

Shinedown w Polsce. Data, miejsce, bilety

Shinedown zagra 22 listopada na terenie warszawskiego Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego. Polski występ będzie dla Shinedown jednym z przystanków podczas ich trasy koncertowej „Planet Zero World Tour”. Jako wsparcie na scenie pojawi się muzycy z Asking Alexandria. Bilety można nabyć na stronie organizatora LiveNation.pl oraz w systemie Ticketrmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *