Antimatter i Retrospective – premiera nowych płyt

Antimatter i Retropsective w przededniu swych koncertów po Polsce wydali swe najnowsze płyty.

W przededniu koncertów w PoznaniuKrakowieWarszawie i Brześciu Kujawskim, Brytyjczycy Antimatter i leszczyńska formacja Retrospective wydali swoje nowe płyty!  
        Oba krążki  już można zamówić na stronie IndependentMusicMarket.com!

Antimatter – A Profusion Of Thought

Duszna atmosfera, mroczne dźwięki oraz niezwykły głos: z jednej strony silny i mocny, a z drugiej smutny i tajemniczy? To może być tylko Mick Moss! Właśnie powraca do nas z kolejną propozycją swojego flagowego projektu Antimatter! Niesie ona za sobą kolejną lawinę niezwykłych dźwięków, jakie usłyszycie na albumie „A Profusion of Thought”, którego premiera przypadła 18 listopada. Nowy album angielskiej formacji, w Polsce zdobędziecie dzięki IndependentMusicMarket.com!

Retrospective – Introvert

Leszczyńska formacja Retrospective to jeden z najbardziej zapracowanych, polskich zespołów z kręgów szeroko rozumianego prog-rocka. To jednocześnie, także jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup z gatunku w Europie. Sporo koncertują, między innymi za naszą zachodnią granicą, występują na dużych festiwalach, a w domowych pieleszach wciąż intensywnie szukają nowych brzmień i nagrywają kolejne płyty. Właśnie przyszła pora na kolejną z nich!
Album „Introvert” został wydany przez poznański label OSKAR i dostępny na IndependentMusicMarket.com!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *