Apocalyptica jesienią zagra Metallikę. Sprawdź daty koncertów w UK

Apocalyptica po raz kolejny odwiedzi Wyspy Brytyjskie. Tym razem zespół powróci z repertuarem legendy metalu. Sprawdź daty i miejsca koncertów.

Fiński zespół oryginalnie został założony w 1993 roku, lecz szerszy rozgłos przyniosło im wykonywanie coverów Metalliki na smyczkach. I to właśnie z utworami metalowej legendy w set liście odwiedzą Wielką Brytanię w ramach swojej europejskiej trasy.

Nowy album już w czerwcu

Finowie zapowiedzieli swoją jesienną trasę, w ramach której odwiedzą Europę i Wielką Brytanię. Artyści pojawią się również w Polsce. Apocalyptica będzie promować swój nowy album „Plays Metallica vol. 2”, który ukaże się 7 czerwca. Będzie to kontynuacja albumu z 1996 roku, który był symfonicznym hołdem złożonym dla największej metalowej bestii- Metalliki.

Pierwszym singlem z nadchodzącego albumu jest „The Four Horsemen” z debiutu Metalliki- „Kill’em All. Gościnnie w utworze pojawił się sam Robert Trujillo! Koniecznie zobaczcie teledysk do tego utworu.

Metalowe smyczki ruszą w trasę po Wielkiej Brytanii

Zespół ponownie powróci na Wyspy z repertuarem z najnowszego wydawnictwa. Trasa rozpocznie się pod koniec września i obejmie 6 koncertów.

Apocalyptica plays Metallica vol. 2 UK tour

  • 29.09.2024 – MANCHESTER Albert Hall
  • 30.09.2024 – LONDYN Royal Albert Hall
  • 01.10.2024 – DUBLIN 3Olympia Theatre
  • 03.10.2024 – GLASGOW SWG3
  • 04.10.2024 – NOTTINGHAM Rock City
  • 05.10.2024 – CARDIFF University Great Hall

Czytaj także: Bloodstock Open Air Festival ogłasza kolejną porcję zespołów! Sprawdź, kto zagra w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *