Asomvel przypomniał, jak brzmi stary, dobry rock’n’roll! Zobacz zdjęcia z koncertu.

Rock’n’rollowcy z Asomvel dali wczoraj wyborne show w The Hairy Dog w Derby. Wspierali ich Gorilla Riot, Red Vine Ride i Eddie & The Wolves. Zobacz zdjęcia z koncertu.

Asomvel to rock’n’rollowa bomba, która eksplodowała wczoraj na scenie w The Hairy Dog. To potężna dawka starego dobrego grania w lekko odświeżonej formie. Wczoraj wieczorem zdecydowanie na parkiecie królował rock’n’roll i blues! Mamy dla Was parę zdjęć z koncertu.

Asomvel rozbujał klub

Wczoraj mieliśmy okazję usłyszeć aż cztery doskonałe zespoły, których motywem przewodnim jest przede wszystkim dobra zabawa. Każdy fan klasyki takiej jak Motorhead czy AC/DC byłby w swoim muzycznym żywiole.

Red Wine Ride

Chłopaki z Devon, których inspiracją są najgłośniejsze zespoły w historii muzyki. Wprowadzają świeży powiew, grając swoją wersję klasycznego rocka. Świetna zabawa bez trzymanki. Chłopakom pozazdrościć można charyzmy i autentyczności. Widać, że sceny stoją przed nich otworem! Chwytające refreny, energetyczne riffy i szybkie solówki. Dobra zabawa dla każdego!

Gorilla Riot

Gorilla Riot zwolnił trochę tempo wczorajszego wieczoru, ale absolutnie nie oznacza to, że brak im było odpowiedniej energii. To absolutnie fantastyczny zespół grający skąpaną w burbonie mieszankę bluesa, country i rock’n’rolla. Świetnie nie tylko wokalnie, ale i muzycznie.

Asomvel

Asomvel pojawił się na scenie nagle i eksplodował energią od pierwszej sekundy show! Ten niesamowicie charyzmatyczny kwartet, prawie że zapłonął na scenie! Jak można określić ich muzykę? Tu chyba łatwo odgadnąc, nawet po zdjęciach, że ich główną inspiracją jest Motorhead! Świetny kontakt z publiką, dużo dobrych rock’n’rollowych riffów i świetna zabawa to zdecydowanie filary, na których jest zbudowany Asomvel! Oj dużo się działo tego wieczoru! Nic dziwnego, że taka dawka niespożytej muzycznej energii potrzebuje sceny z prawdziwego zdarzenia! Dlatego zespół pojawi się na tegorocznym Bloodstock Open Air Festival!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *