Gorgoroth w ramach trasy Black Metal Revelation Tour 2024 wystąpi w Polsce

Massive Music zaprasza na pięć koncertów legendy black metalu – GORGOROTH. Grupa wystąpi w listopadzie 2024 w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Lublinie i Poznaniu. Gościem specjalnym trasy będzie norweski MORTIIS!

Gorgoroth (Norwegia)

Niekwestionowana legenda black metalu. W Polsce dodatkowo kultowa po pamiętnym koncercie w krakowskim Studiu Krzemionki 1 lutego 2004. Gorgoroth powstał w Bergen w 1992 i ma na koncie tak ważne albumy dla całego gatunku jak: „Pentagram”, „Antichrist”, „Under the Sign of Hell”, czy „Incipit Satan”. Zespół został założony przez Infernusa, który pozostaje jedynym członkiem oryginalnego składu. Gorgoroth dawno nie grał koncertów w Polsce, dlatego tym bardziej nie można przegapić tych wydarzeń!

Ostatnie wydawnictwo studyjne Gorgoroth to Instinctus Bestialis”, pierwszy album z pochodzącym z Serbii wokalistą Atterignerem, wcześniej występującym w zespole w zespole Triumfall, a ktory dołączył do Gorgoroth w 2012 roku po zwolnieniuPesta.

Czytaj również: Gorgoroth zagrał w Birmingham [UK]. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Mortiis (Norwegia)

Zespół – a początkowo solowy projekt – Havarda Ellefsena, znanego wcześniej z wielkiego Emperor. Tworzy od 1992 roku przemieszczając się płynnie między gatunkami jak ambient, darkwave, czy industrial, czego rezultatem jest kilkanaście nagranych płyt.

Aran Angmar (Grecja/Holandia)

Młody – bo powstały w 2020 roku – zespół, który na koncie ma już nie lada osiągnięcia. Wydaje ich Soulseller Records, a także zagrali trasę z Gorgoroth w 2023 roku.

Hats Barn (Francja)

Francuska black metalowa grupa powstała w 2005 roku. nagrała dotychczas 6 albumów i grała trasy m. in. z Marduk i Gorgoroth.

BLACK METAL REVELATION TOUR 2024 P. III GORGOROTH + Mortiis, Aran Angmar, Hats Barn – sczególy koncertów

  • 21.11.24 – Warszawa – Proxima
  • 22.11.24 – Gdynia – Podwórko.Art/Scena Ucho
  • 23.11.24 – Kraków – Hype Park
  • 24.11.24 – Lublin – Fabryka Kultury Zgrzyt
  • 25.11.24 – Poznań – Tama

Cena biletu:
120 zł – przedsprzedaż (z opłatami Eventim 126,60 zł)
140 zł – w dniu koncertu

E-bilety oraz Fan Tickety (kolekcjonerskie) dostępne wyłącznie w sieci Eventim:
https://www.eventim.pl/…/gorgoroth-mortiis-aran-angmar…/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *