Behemoth ogłosił swój specjalny koncert. Zespół będzie świętował swoje „chrystusowe” urodziny

Behemoth ogłosił właśnie swój specjalny, jubileuszowy koncert z okazji 33 lat istnienia zespołu. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Na oficjalnym profilu zespołu na platformie Facebook, pojawił się dość ciekawy news. Behemoth ogłosił właśnie, w jaki sposób zamierza świętować swoje „chrystusowe” urodziny. Pod koniec kwietnia szykuje się dość nietypowe wydarzenie!

Behemoth będzie świętować swoje 33 urodziny

Zespół Behemoth to bezapelacyjnie największa i najbardziej znana maszyna muzyczna w naszym kraju. Ich twórczość jest doceniana w każdym zakątku globu, co pokazują wyprzedane trasy na wszystkich kontynentach. W Polsce grupa uważana jest za kontrowersyjną, ale nie zmienia to faktu, że sukcesywnie pnie się do góry. Ostatnio pisaliśmy o tym, że grupa pracuje nad nowym materiałem, co na pewno ucieszy nie jednego fana ekstremalnej muzyki.

Czytaj także: Adam „Nergal” Darski zdradza: „Nowa muzyka Behemoth już wkrótce!”

Behemoth ogłosił dziś dość enigmatycznie swój urodzinowy koncert „Outliving Christ”, który odbędzie się 30 kwietnia 2024 w prestiżowej hali paryskiej filharmonii. Czyżby to oznaczało, że zespół wystąpi razem z filharmonią w nowych aranżacjach?

Behemoth w paryskiej filharmonii

Behemoth wystąpi 30 kwietnia 2024 w Paryżu. Przed nimi pojawi się Regarde Les Hommes Tomber. Zespół informuje, że możemy się spodziewać utworów z przekroju ich całej twórczości. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że koncert będzie transmitowany na żywo i każdy będzie mógł go obejrzeć na stronie: www.arteconcert.com

Behemoth- plakat promujący wydarzenie

Więcej szczegółów poznamy już wkrótce. Dla dociekliwych warto zaglądać na oficjalny profil zespołu oraz zapisać się do newslettera, żeby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi tego wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *