Danko Jones zatrzęśli Nottingham. Zobaczcie galerię z koncertu odjazdowych Kanadyjczyków.

Danko Jones, czyli Kanadyjskie trio zagrali wczoraj koncert w Nottingham. Zobaczcie fotorelacje z tego wydarzenia.

Danko Jones to niesamowicie energetyczne trio grające soczystego punk rocka z domieszką rasowego rock’n’rolla! Wczoraj zatrzęśli Nottingham, odwiedzając miasto w ramach swojej trasy „Shake Your City Tour 2023”. Mamy dla Was kilka zdjęć z tego gorącego show!

Danko Jones w Nottingham. Zobacz zdjęcia

Danko Jones to ten rodzaj zespołu, który z powodzeniem można puścić na każdej imprezie. Kosmiczna energia, połączona z rock’n’rollowymi wibracjami porwała wczoraj do dzikich pląsów publiczność w The Rescue Rooms w Nottingham. Przed gwiazdą wieczoru zagrały dziewczyny z punk rockowego zespołu The Kut.

The Kut. Trio z pazurem

The Kut to przede wszystkim artystka i multi instrumentalistka (Princess Maha) wyróżniona w konkursach na pisanie utworów. Wczorajszego wieczora The Kut wystąpiło pod postacią trzech uroczych dziewczyn grających solidnego amerykańskiego punk rocka. To londyńskie trio ma na swoim koncie wiele wyróżnień. Nic dziwnego, bo dziewczyny oczarowują swoją energią na scenie.

Danko Jones. Rock’n’rollowa jazda bez trzymanki!

Idąc na ich koncert, totalnie nie widziałam, czego się spodziewać. Okazało się, że wczorajszy wieczór przekroczył skalę rock’n’rolla w powietrzu. Dawno się tak nie wybawiłam. Zresztą obserwując publiczność, która zapełniła klub, nie tylko ja miałam udany wieczór. Danko Jones to niesamowity pokład energii muzycznej z domieszką stand-upu. Wokalista między utworami nie bał się zagadać do publiczności, a jak już to zrobił- sala wybuchała śmiechem. Ich chwytliwe numery, lekkość, z jaką się poruszają po scenie i szerokie uśmiechy na twarzach muzyków przekonały mnie, że Danko Jones to zdecydowanie wyższa liga muzyki na żywo! Wygląda na to, że Panowie nie próżnują. Mają na swoim koncie aż 12 albumów w tym najnowszy „Electric Sounds”, który został wydany w tym roku. To właśnie to wydawnictwo jest promowane przez zespół podczas tegorocznej trasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *