Piekielny show BEHEMOTH na Download Festival w Anglii. Zobacz galerię z koncertu.

W zeszłą niedzielę Behemoth zagrał koncert na największym brytyjskim metalowym festiwalu – Download Festival w Castle Donington.

Download Festiwal w tym roku obchodził swoje dwudzieste urodziny. Z tej okazji organizatorzy przygotowali nie lada atrakcje dla fanów ciężkich brzmień. Święto muzyki trwało cztery dni (8-11 czerwca). Wśród bardzo napiętego lineupu pojawiły się same soczyste kąski. Oczywiście pierwszą i największą wisienką na torcie była Metallica ze swoim dwudniowym setem. Był to jak na razie jedyny zapowiadany koncert legendy na Wyspach. Na czterech scenach festiwalowych nie zabrakło atrakcji. Pojawili się tam między innymi: Slipknot, Ghost, Evanescence, Parkway Drive, Bring Me The Horizon, Placebo, Skindred i wielu, wielu innych. Wśród wykonawców pojawił się nasz znakomity towar eksportowy- zespół Behemoth! To właśnie z ich koncertu mamy dla Was galerię zdjęć. Smacznego!

Behemoth na Download Festival.

Zespół Behemoth dał piekielnie dobre show ostatniego dnia festiwalu w Castle Donington . Zobacz, jak bawiono się podczas koncertu naszego „dobra narodowego”. Temperatury tego dnia przekraczały 30 stopni. Było naprawdę upalnie, żar lał się z nieba a pot z czół uczestników. Ale zaprawdę powiadam Wam, było warto!

Download w tym roku był ponoć głośniejszy niż w poprzednich latach. Koncerty, zwłaszcza Metalliki były słyszalne w promieniu nawet do 30 kilometrów! Lokalni mieszkańcy są już przyzwyczajeni do takich atrakcji. Wielu z nich nawet się cieszy z tego, że może nieodpłatnie posłuchać koncertów, często zapraszając znajomych na pintę piwa czy organizując grilla. Oczywiście znajdą się i tacy, którym hałas przeszkadza. Ale na szczęście jest ich niewielu. Dodam tylko, że znaczna większość koncertów i festiwali w Anglii kończy się równo o godzinie 22.

W przyszłym roku festiwal odbędzie się w Castle Donington w dniach 14- 16 czerwca. Karnety na przyszłoroczną edycję imprezy są już w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *