Benson Boone. Głos warty zapamiętania

Amerykański wokalista przyjedzie do Polski na jeden koncert. Artystę będziemy mogli zobaczyć w kwietniu w warszawskim klubie Stodoła.

Intymne, oparte na formie pamiętnika popowe piosenki Bensona Boone’a nieustannie ewoluują, a on sam zmienia się z kochającego zabawę nastolatka w globalnego twórcę hitów. Odkryty przez lidera Imagine Dragons, Dana Reynoldsa, Boone szybko podpisał kontrakt z jego wytwórnią płytową Night Street Records we współpracy z Warner Records. W 2021 roku wydał emocjonalną balladę o rozstaniu „Ghost Town”, która zgromadziła ponad 530 milionów streamów i stała się jego pierwszą pozycją na liście Billboard Hot 100.

Złamane serce wpłynęło również na kolejną piosenkę „In The Stars”, która okazała się jeszcze większym hitem. Oba single znalazły się na jego świetnie przyjętej debiutanckiej EP-ce „Walk Me Home…”, czyniąc go jednym z najlepszych młodych artystów na scenie muzycznej. Boone zaprezentował swój niezwykły rozwój na kolejnej EP-ce – „Pulse”, wydanej na początku ubiegłego roku. W 2023 roku Boone wyruszył również w światową trasę koncertową, został artystą MTV Global PUSH i przekroczył 1,7 miliarda odtworzeń w aplikacjach streamingowych. Z nowym singlem „Beautiful Things” i gorąco oczekiwanym debiutanckim albumem, Boone z pewnością poruszy więcej serc niż kiedykolwiek wcześniej. 

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 1 lutego o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 lutego o godz. 12:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 2 lutego na LiveNation.pl o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *