Biohazard, Terror, Dog Eat Dog, Schizma i Get The Shot już za chwilę w Polsce. 90% biletów zostało sprzedane

W sprzedaży zostały ostatnie sztuki biletów na dwa sierpniowe koncerty zespołów!

Autorzy “Urban Discipline” wystąpią nad Wisłą 8 sierpnia w Warszawie i 9 sierpnia w Krakowie. Towarzyszyć im będą kultowy w latach 90., rapcore’owy Dog Eat Dog oraz Terror, czyli najbardziej wkurzony hardcore na świecie.

Wesprze ich także polska Schizma, która wróciła w tym roku z “Upadkiem” i udowodniła, że polski hardcore wciąż oddycha pełnią sił, a skład koncertu zamkną Kanadyjczycy z Get The Shot!

Bilety na koncerty są jeszcze dostępne w https://knockoutmusicstore.pl/szukaj?q=biohazard

BIOHAZARD (USA) hardcore punk:

W latach 90. nie sposób było ominąć Biohazard. Mogłeś słuchać rapu, metalu, hardcore punka albo po prostu różnych odmian rocka, ale oni zawsze wyskakiwali z lodówki. Mieli mistrzowską formę i byli na szczycie. Co więcej, skład z miasta będącego kulturalną stolicą świata nie musi chować się za gardą, byleby tylko nie oberwać od młodszych zawodników. Billy Graziadei i Evan Seinfeld wciąż kroczą po scenach tego świata z podniesioną głową i może nie nagrywają nowości zbyt często, ale podczas koncertów spuszczają manto właściwie każdej napotkanej jednostce. To agresja, gniew, a przede wszystkim zdolność pisania evergreenów, bo nawet najbardziej fermentujące żółcią numery składu mają w sobie ten taneczny groove. Jeśli macie chęć na przećwiczenie wszystkich hardcore’owych układów tanecznych, nie będzie ku temu lepszej okazji niż podczas ich występu. Biohazard to nazwa kultowa i na swój sposób wciąż aktualna. Trzeba to zobaczyć na żywo.

Facebook: https://www.facebook.com/BiohazardDFL

Twitter: https://twitter.com/biohazardDFL

DOG EAT DOG (USA) crossover:

Czy jest na sali ktoś, kto nie pamięta tego saksofonowego intro do “Who’s the King”? Powątpiewamy. Ten numer to lata 90. w pigułce – z tym swoim skocznym riffem, agresywnymi chórkami i hip-hopowym rozbujaniem – a że dziś lata 90. są znowu na świeczniku, to koniecznie musicie posłuchać Dog Eat Dog. Podobnie jak koledzy z Biohazard nie kłopoczą się wydawaniem nowych materiałów – ten ostatni, czyli EP-ka “Brand New Breed” z 2017 to rzecz warta sprawdzenia, niesamowicie energetyczny materiał – ale kiedy już wejdą na scenę, nikt im nie podskoczy. To żywa klasyka rapcore’u, który jest wręcz stworzony z myślą o koncertach.

Facebook: https://www.facebook.com/dogeatdog.official

Instagram: https://www.instagram.com/dogeatdog.official/

TERROR (USA) hardcore:

Hardcore w wykonaniu Terror nie jest najbardziej przebojowy na świecie, nie ma zanęcić melodią – to szybki i bolesny strzał w zęby. Zanim zorientujecie się, do czego w ogóle doszło, grupa powybija klawiatury dziesięciu innym osobom i tak to u nich leci. Hardcore, oldschoolowy metalcore i oczywiście beatdown, czyli obniżony strój oraz mnóstwo zwolnień. Terror w swym arsenale ma mnóstwo środków na zadanie bólu. Zresztą… posłuchajcie “Pain into Power” z 2022 roku – tu nie ma miejsca na żarty, więc dołączcie do festiwalu siania destrukcji, a nie pożałujecie.

Facebook: https://www.facebook.com/terrorhardcore

Instagram: https://www.instagram.com/terrorhardcore/

SCHIZMA (Polska) hardcore:

Facebook: https://www.facebook.com/schizma

Instagram: https://www.instagram.com/schizmahxc/

GET THE SHOT (Kanada) hardcore:

Get the Shot to najmłodsza grupa w tym gniewnym punkowym tyglu, więc nie brakuje im furiackiej energii. W ich muzyce słychać zarówno wpływy klasycznego hardcore’u, jak i oldschoolowego metalcore’u czy nawet thrashu przypominającego o czasach, gdy Bay Area rządziła światem. Zróbcie sobie seans z ubiegłorocznym “Merciless Destruction”, a nie pożałujecie.

Facebook: https://www.facebook.com/gettheshothc

Instagram: https://www.instagram.com/gettheshothc/

Zagrają:
BIOHAZARD (USA) hardcore punk
+
Dog Eat Dog (USA) crossover
Terror (USA) hardcore
Schizma (Polska) hardcore
Get The Shot (Kanada) hardcore

Kiedy: 8 sierpnia (wtorek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 9 sierpnia (środa) 2023
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety:

Sklep Knock Out: https://knockoutmusicstore.pl/szukaj?q=biohazard

Ebilet: https://www.ebilet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *