Björk powraca na scenę z nową trasą koncertową „Cornucopia”. Przystanek w Krakowie

Słynna islandzka artystka, Björk, ogłosiła swoją najnowszą trasę koncertową „Cornucopia”, która zapowiada się jako fascynujące połączenie muzyki, sztuki wizualnej i innowacyjnej technologii.

Trasa, która rozpocznie się we wrześniu 2023 roku w Lizbonie, obejmuje również Polskę, z koncertem w TAURON Arena Kraków zaplanowanym na 18 listopada 2023 roku.

Björk w Polsce. Cornucopia – połączenie sztuki i technologii

Björk przybędzie do Polski z koncertem, który odbędzie się 18 listopada 2023 roku w TAURON Arena Kraków. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będą dostępne w sprzedaży ogólnej od piątku, 3 lutego, od godziny 9:00 na stronie LIVENATION.PL. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się dzień wcześniej.

„Cornucopia” to show, które Björk opracowała w nawiązaniu do swojego albumu „Utopia”. Spektakl, który zadebiutował w nowojorskim The Shed, otrzymał znakomite recenzje i został określony przez magazyn Rolling Stone jako „spectacle of cutting-edge sound and image”. Nowy program zawiera utwory zarówno z wcześniejszych albumów Björk, jak i z jej najnowszego.

Björk w Polsce. Innowacyjna scena i aranżacja muzyczna

„Cornucopia” wyróżnia się cyfrowymi wizualizacjami stworzonymi przez Tobiasa Gremmlera, Andy’ego Huanga i Nicka Knighta oraz agencję M/M. Scenografia autorstwa Chiary Stephenson oraz septet fletowy Viibra, klarneciści, harfistka i szereg specjalnie wykonanych instrumentów tworzą unikalne doświadczenie dźwiękowe i wizualne.

Björk w Polsce. Bilety

Poza Polską trasa „Cornucopia” obejmie liczne europejskie miasta, w tym Lizbonę, Madryt, Paryż, Mediolan, Pragę, Wiedeń, Bolonię, Hamburg, Lipsk i Zurych. Pełny harmonogram koncertów dostępny jest na stronie www.bjorktour.com. Bilety na koncert Björk Cornucopia arena tour dostępne są na stronie internetowej www.livenation.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *