Brytyjski DJ Nathan Dawe zagra w Warszawie

Nominowany do nagrody BRIT DJ oraz producent – Nathan Dawe jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich autorów dance ostatnich pięciu lat. Dzięki ogromnej liczbie fanów w Birmingham i Midlands, talent Nathana dociera do całego kraju, czego dowodem jest seria wyróżniających się singli z Top 10 w Wielkiej Brytanii.

Od nominowanego do nagrody BRIT singla nagranego z KSI „Lighter”, który został numerem 3 w Wielkiej Brytanii do hymnu z 2022 roku „21 Reasons” z Ellą Henderson, Nathan ugruntował swoją pozycję jako prawdziwy i niekwestionowany DJ dance. Dalsza współpraca ze znanymi artystami, od Little Mix przez Anne-Marie po Joela Corry’ego i Ellę Henderson przy letnim hicie 2023 roku „O800 HEAVEN”, pokazuje jego elastyczne i wszechstronne podejście do tworzenia muzyki.

Gdyby tego było mało, Nathan zdobył również wiele innych wyróżnień w ciągu ostatnich trzech lat. W styczniu 2021
roku został koronowany na Push Artist MTV w 2021 roku, pokonując między innymi Griffa, Arlo Parksa i Pa Salieu, po czym został oficjalnym ambasadorem Aston Villa FC’s Academy – drużyny piłkarskiej, której kibicuje od najmłodszych lat.

Nathan odbył również pierwszy cykl koncertów na Ibiza Rocks w 2021 roku – tego lata zagrał swój trzeci z rzędu występ na festiwalu – i pojawił się na niektórych z największych brytyjskich scen dance, w tym: Creamfields, We Are FSTVL, Pierjam, Bassfest i Boardmasters, a także na wielu tętniących życiem imprezach klubowych w całej Europie podczas tego lata.

Nathan Dawe wystąpi 23 listopada 2023 w warszawskiej Proximie.

BILETY:

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w piątek, 8 września o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w sobotę, 9 września o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w poniedziałek, 11 września na: https://www.livenation.pl/show/1437745/nathan-dawe/warsaw/2023-11-23/pl o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *