Castle Party 2024. Pierwsza pula biletów wyprzedana w niecałe 5 minut

5 minut. Tyle potrzebowali fani Castle Party na wykupienie pierwszej puli biletów (Blind Bird) na imprezę, która wystartuje za niemal rok. Kolejny festiwal planowany jest w dniach 11-14 lipca 2024 roku.

Największy gotycki festiwal w tej części Europy, Castle Party, wyprzedał pierwszą pulę biletów w niecałe 5 minut! Fani nie zawiedli, mimo że jak do tej pory nie został ogłoszony żaden z zespołów!

Największy gotycki festiwal w tej części Europy

Castle Party to wyjątkowy festiwal muzyczny, który corocznie przyciąga miłośników gotyckiego i alternatywnego brzmienia do malowniczego miasteczka Bolków. Jego charakterystyczną cechą jest niepowtarzalna atmosfera i unikalne połączenie muzyki z historią, odbywające się w scenerii średniowiecznego zamku.

Zobacz również: Deine Lakaien wystąpili na festiwalu Castle Party i byli gwiazdą przedostatniego dnia festiwalu.

Oprócz koncertów festiwal oferuje szereg towarzyszących wydarzeń, takich jak warsztaty, wystawy, pokazy mody alternatywnej oraz spotkania z artystami. Castle Party to nie tylko święto muzyki, ale również okazja do spotkań i wymiany doświadczeń wśród fanów subkultury gotyckiej. Organizatorzy podkreślają, że priorytetem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla wszystkich uczestników.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Castle Party oraz na profilach społecznościowych wydarzenia. Castle Party to wydarzenie, które nie tylko celebrowało gotycką estetykę, ale również promuje otwartość i różnorodność, zapraszając wszystkich, którzy chcą doświadczyć niezapomnianych wrażeń muzycznych w wyjątkowej scenerii.

Castle Party 2024. Co wiemy o festiwalu?

Jak informują organizatorzy, festiwal Castle Party odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2024 roku. Koncerty jak zawsze będą na zamku w Bolkowie oraz scenie plenerowej w parku. Kolejne pule biletów będą dostępne na https://shop.castleparty.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *