Combichrist i Megaherz razem na scenie: Elektro-oldschool i Neue Deutsche Härte w Krakowie

Poza dwoma koncertami w maju ze specjalnym, electro-oldschoolowym setem, Combichrist wystąpią we wrześniu w Krakowie ze swoim regularnym show.

Co więcej, w stolicy Małopolski prócz Combichrist, zobaczymy i usłyszymy również niemiecką grupę Megaherz!

Combichrist – energetyczna mieszanka hardcore’a i elektroniki

Combichrist, założony przez Andy’ego LaPleguę w 2003 roku, niezmiennie fascynuje swoją oryginalną mieszanką gatunków. Zespół, łącząc hardcorowe korzenie wokalisty z elektroniką, tworzy niesamowicie energetyczne, uzależniające brzmienia, które zdobywają uznanie zarówno w studio, jak i podczas koncertów na żywo. To właśnie na scenie grupa pokazuje swoją prawdziwą moc, zyskując coraz większą liczbę fanów.

Megaherz – 30 lat na scenie Neue Deutsche Härte

W 2023 roku Megaherz obchodzi swoje 30-lecie działalności. Niemiecki zespół, powstały w Eichenau, przez trzy dekady tworzył charakterystyczne brzmienie Neue Deutsche Härte. Z dziewięcioma albumami na swoim koncie, w tym najnowszym „Komet” wydanym przez Napalm Records w 2018 roku, Megaherz kontynuuje tradycję łączenia masywnych riffów z syntezatorowymi melodiami.

Dwa niezapomniane koncerty: Combichrist w maju i wrześniu

W maju Combichrist zaserwuje swoim fanom wyjątkowy, elektro-oldschoolowy set. Nieco później, we wrześniu, zespół wróci do Krakowa ze swoim regularnym show, które z pewnością zachwyci zarówno nowych, jak i długoletnich fanów grupy. Co więcej, podczas wrześniowego koncertu Combichrist na scenie pojawi się również Megaherz, zaskakując swoim energetycznym występem.

Bilety i miejsce koncertu: już dostępne dla fanów muzyki

Nie przegap wyjątkowej okazji, aby zobaczyć Combichrist i Megaherz na jednej scenie. Koncert odbędzie się w krakowskim klubie Kwadrat 27.09.2023 o godzinie 19.00. Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *