Counting Crows – NOWA DATA!!! – Warszawa – 18.9.2022

Counting Crows Przyjadą z trasą “Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022” do Europy 📍Warszawa 📍Klub Stodoła. Nowa data!!! 🗓 18.9.2022

Koncert przeniesiony z 13 marca 2022 na 18 września 2022. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Informacje i bilety na: ww.LiveNation.pl

O Counting Crows:

Jako, że Counting Crows kończą trasę “The Butter Miracle Tour” w US, dziś postanowili ogłosić długo oczekiwany powrót do Europy z “Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022.”
Trasa składająca się z 26 koncertów rozpocznie się w Helsinkach w House of Culture 28 lutego, zatrzymując się w największych miastach starego kontynentu, by 20 kwietnia dotrzeć aż do Izraela do Raanana Park Amphitheatre.
Ogłoszenie trasy Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022 tour poprzedzone jest wydaniem albumu BUTTER MIRACLE, SUITE ONE, dostępnego na całym świecie.

Adam Duritz powiedział, “to cudownie móc być z powrotem w trasie w Stanach, ale nie możemy się doczekać, by wiosną grać dla fanów koncerty w Europie!”

“To 2 godzinne show w Meadow Brook złożone z 21 piosenek było przejawem muzycznej doskonałości — prostym dla Counting Crows, i czymś bardzo cennym, co tylko parę zespołów posiada.” – Oakland Press“ Counting Crows to bez wątpienia jeden z najlepszych zespołów alternatywnego rocka I to dobrze mieć ich z powrotem”– The Rock Revival“ Ten kultowy zespół rockowy powraca z pandemii z trasą Butter Miracle Tour.” -WWAY-TV

Nominowany do nagrody GRAMMY i Oscara Counting Crows od ponad dwóch dekad oczarowuje słuchaczy na całym świecie swoim uduchowionym i zawiłym podejściem do ponadczasowego rock&rolla. Counting Crows wszedł na scenę muzyczną w 1993 roku z multiplatynowym albumem August and Everything After. Zespół wydał siedem albumów studyjnych, sprzedając ponad 20 milionów płyt na całym świecie i jest czczony jako jeden z najbardziej wyróżniających się zespołów koncertujących na świecie. W październiku 1996 roku podwójna platynowa płyta studyjna zespołu, Recovering the Satellites, zadebiutowała na pierwszym miejscu i umocniła ich rosnącą reputację jako jednego z wiodących amerykańskich zespołów rocka alternatywnego na świecie. Kontynuacją tego sukcesu były This Desert Life (1999), Hard Candy (2002), Saturday Nights & Sunday Mornings (2008), Underwater Sunshine (Or What We Did on Our Summer Vacation) (2012), Echoes of Outlaw Roadshow (2013) i Somewhere Under Wonderland (2014).W 2004 roku Counting Crows nagrała hit „“Accidently in Love” dla animowanego filmu Shrek 2.
Natychmiastowy sukces utworu przyniósł zespołowi nominację do Oscara za „Najlepszą oryginalną piosenkę” w 2005 roku, nominację do Złotego Globu za „Najlepszą oryginalną piosenkę” oraz nominację do nagrody GRAMMY za „Najlepszą piosenkę napisaną do filmu, telewizji bądź innych mediów .”We wrześniu 2014 roku Counting Crows wydało swój siódmy album studyjny, Somewhere Under Wonderland, który zadebiutował na 10 miejscu listy przebojów i został ogłoszony przez The Daily Telegraphas „… najlepszą kolekcją piosenek od czasu ich debiutu”.
2018 przyniósł jubileusz 25 lat od powstania zespołu i wysłał Adama Duritza, Jima Bogiosa, Davida Brysona, Charliego Gillinghama, Davida Immerglucka, Millarda Powersa i Dana Vickreya w trasę koncertową „25 YEARS AND COUNTING”.
W 2021 r. Counting Crows zajęło 8. miejsce w kategorii „Greatest of All Time:Adult Alternative Artists” na 25 jubileuszowej liście Billboardu.
Po siedmiu latach Adam Duritz i Counting Crows wydali „Butter Miracle: Suite One” w maju 2021 roku, który otrzymał entuzjastyczne recenzje. W 2021 i 2022 roku zespół koncertował będzie na trasie “The Butter Miracle Tour”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *