Czarna Pascha 2024. Batushka wyrusza w trasę

Zapraszamy na trasę koncertową „Czarna Pascha 2024”, black/doom metalowego zespołu Batushka dowodzonego przez Bartka Krysiuka. Pierwsza część odbędzie się w marcu bieżącego roku, natomiast jej druga część przetoczy się przez polskie miasta we wrześniu 2024 roku.

Podczas koncertów na pierwszej części trasy w ramach supportu wystąpi nowy zespół Pawła „Pavulona” Jaroszewicza, czyli Shadomh grający modern/progressive metal w stylistyce zbliżonej do muzycznych dokonań takich formacji jak ArchitectsGojira czy też Lorna Shore. Na wybranych sztukach wystąpi również jeden z najciekawszych młodych death metalowych zespołów – Baalzagoth. Podczas drugiej części trasy wystąpią Terrordome oraz Shadohm.

CZARA PASCHA I

CZARNA PASCHA  II

26 stycznia 2024 roku Batushka wydała koncertowe wydawnictwo Black Liturgy(Liturgy in Budapest 2021). To pierwszy z czterech live albumów, a następne mają się ukazać na przestrzeni najbliższych 3 lat. Wydawnictwo ukazało się nakładem Via Nocturna na kasecie, płycie CD oraz winylu i są dostępne na Batushka Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *