Czarne Liturgie – Pielgrzymka polska

THE FLAMING ARTS AGENCY & BADMUSIC.PL zapraszają na koncerty

Zapraszamy na „CZARNE LITURGIE – PIELGRZYMKA POLSKA”. Podczas majowych wydarzeń pojawią się wspólnie na deskach polskie grupy Hore oraz Redemptor, czeskie – Inferno oraz szwedzki Diabolical, a całość zamykać będzie enigmatyczna Batushka. Cztery wieczory, cztery liturgie, cztery miasta.

Kraków, klub studencki Kwadrat, 12 maja 2022 17:30

Warszawa, Proxima, 13 maja 2022 17:30

Gdańsk, Drizzli Grizzli, 14 maja 2022 17:30

Wrocław, Zaklęte Rewiry, 15 maja 2022 17:30

Szczegółowe informacje w wydarzeniach na stronach:

https://batushkastore.com/

https://www.facebook.com/Batushkaband

https://store.witchinghour.pl/

https://www.facebook.com/witchinghourpl

https://theflamingarts.eu/

https://www.facebook.com/FlamingArtsAgency

Bilety dostępne w sieciach Ticketos.pl,Ticketmaster.pl oraz na stronach 

https://www.batushkastore.com/ i  https://store.witchinghour.pl/

I Pula biletów dostępna do dnia 15- stego Marca : 

Kraków:

https://ticketos.pl/event/4281

https://www.batushkastore.com/

https://store.witchinghour.pl/

Warszawa:

https://ticketos.pl/event/4282

https://www.batushkastore.com/

https://store.witchinghour.pl/

Gdańsk:

https://ticketos.pl/event/4283

https://www.batushkastore.com/

https://store.witchinghour.pl/

Wrocław:

https://ticketos.pl/event/4284

https://www.ticketmaster.pl/event/23113

https://www.batushkastore.com/

https://store.witchinghour.pl/

BATUSHKA

Kontrowersyjna Batushka zamieszanie wokół członków zespołu, oraz okres covidowych lockdownów spożytkowała na spokojnej pracy w studio i w ciągu ostatnich dwóch lat uraczyła słuchaczy albumem koncertowo-streamingowym – „Черная литургия„, dwoma epkami „Раскол” i „Царю небесный„, oraz zamykającą tryptyk kompilacją „Мария”, która dostępna jest jedynie podczas koncertów zespołu. Dowodzona przez wokalistę Варфоломея grupa, powróciła także na sceniczne deski, zaliczając bardzo udaną europejską trasę wspólnie z austriackim Belphegor jesienią ubiegłego roku, odwiedzając czternaście państw i dając ponad dwadzieścia koncertów. Zespół będzie „rozgrzany” wiosennymi europejskimi liturgiami, które zapowiedział na kwiecień 2022, a które zamierza przywieźć także do Polski. Batushka zaprezentuje swoje oryginalne misterium w czterech polskich miastach i będzie to doskonała okazja aby sprawdzić obecną formę tego enigmatycznego oktetu. Muzycy zapraszają na wieczorne nieszpory i wspólne modlitwy podczas czarnych liturgii sprawowanych podczas Polskiej Pielgrzymki.

https://www.facebook.com/Batushkaband

DIABOLICAL

Szwecja od lat dostarcza na światowe sceny wielu znakomitych wykonawców, jedni z nich odnoszą spektakularne sukcesy inni przepadają bez wieści, a jeszcze inni jak Sztokholmski DIABOLICAL podąża własną ścieżką, tworząc mroczną mieszankę black i death metalu wychodzącą mocno po za ramy wspomnianych gatunków. Ostatnie wydawnictwo szwedów „Eclipse”, serwowane przez norweską Indie Recrodings przynosi ponad 40 minut muzyki, która może być określana wypadkową techinki Emperor, symfoniczności Septic Flesh i awangardy Artcurus. Natomiast na żywo wszystkie te elementy tworzą duszną i niepowtarzaną atmosferę podaną w postaci doniosłego rytuału. Koncerty Diabolical są naprawdę wyjątkowe a wybrzmiewające słowa hymnu „WE ARE DIABOLICAL” na długo zostają w pamięci. Dlatego właśnie warto być świadkiem tego wydarzenia na żywo!

https://www.facebook.com/diabolicalofficial

INFERNO

Inferno to weterani czeskiej sceny black metalowej. Konsekwentnie przez lata budują swój wizerunek coraz bardziej zapuszczając się w odmenty awangardowego odłamu black metalu, podążając przy tym własną oryginalną ścieżką. Na polskich koncertach będą promowali swój najnowszy album „Paradeigma (Phosphenes of Aphotic Eternity)” wydany w ubiegłym roku dla francuskiej Debemur Morti Productions. Żałobny i przytłaczający nastrój „PARADEIGMA” – Inferno doskonale przenosi na scenę i w swój magiczny sposób otwiera portal, zapraszając uczestnika do swojej wyjątkowej lucyferiańskiej sztuki. Tego nie można przegapić!

https://www.facebook.com/InfernoCZBM

REDEMPTOR

Krakowski Redemptor, to weterani krajowego podwórka. Zespół składający się z doświadczonych muzyków udzielających się w takich zespołach jak Vader, Decapitated, Hate czy Acid Drinkers serwuje doskonałą mieszankę technicznego death metalu. Zespół związany od kilku lat z wytwórnią Selfmadegod wydał właśnie czwarty album „Agonia”. Najnowsza płyta Redemptor, tak jak jej poprzedniczka „Arthaneum” została doskonale przyjęta zarówno przez fanów jak i prasę polską oraz zagraniczną, a docenili ją m.in Noise Magazine, No Clean Signing czy Tech Death Metal Tuesday-Metal Injection. Muzycy, podczas majowych koncertów zaprezentują swoje najlepsze utwory pochodzące z ostatnich wydawnictw, szykuję się zatem nie lada gratka dla fanów technicznego grania.

https://www.facebook.com/RedemptorPL

HORE

Krajowy tajemniczy ansambl Hore, zadebiutował w ubiegłym roku płytą „Siostry Wiedźmy”. Bardzo dobrze przyjęta debiutncka płyta, przynosi blisko trzydzieści pięć minut psychodelicznego black metalu z domieszką post rocka, oraz jazzu. Muzyka Hore nie zabiega o atencję wciąga słuchacza w tajemniczy świat pogańskich wierzeń, majączacych szeptuch i mrocznych istot czających się w zaroślach górskich lasów. Podczas polskich koncertów Hore zadebiutuje scenicznie i miejmy nadzieję że muzycy zadbają o to aby przenieść klimat płyty na sceniczne deski.

https://www.facebook.com/horeofficial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *