Deep Purple w Krakowie 2019 [BILETY, DATA, MIEJSCE]

Deep Purple wraca do Polski. Legenadarna brytyjska grupa rockowa wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej „Live In Concert”.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej. Zespół uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Deep Purple w Krakowie wystąpi po raz pierwszy w swojej historii.

Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt.

Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe. Utwór „Smoke On The Water’ znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SLAYER W POLSCE

Dyskografię grupy zamyka album,”inFinite”, który ukazał się w kwietniu 2017 roku.  Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową „The Long Goodbye Tour”, w ramach której grupa dała trzy, niezwykle entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce.

I chociaż była to pożegnalna trasa zespołu, to czasem trudno jest się tak po prostu pożegnać i wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca. Już 3 grudnia w TAURON Arena Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka, zapraszamy!

Deep Purple  w Polsce 2019. Data i miejsce

Zespół Deep Purple w Krakowie zagra 3 grudnia 2019 roku w Tauron Arena Kraków, czyli największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Obiekt jest w stanie pomieścić w trakcie koncertów nawet ponad 20 tysięcy osób. Początek koncertu zaplanowano na godz. 20.00

Deep Purple w Krakowie 2019: Bilety

Wejściówki w cenie od 190 do 370 zł można nabyć za pośrednictwem stron internetowych eBilet.pl, eventim.pl i biletin.pl oraz na stronie organizatora http://shop.metalmind.com.pl.

Ceny i rodzaje biletów na koncert Deep Purple przedstawią się następująco:

  • 210/230 PLN – płyta
  • 350/370 PLN – płyta Golden Circle
  • 295/315 PLN – siedzące – kategoria I
  • 250/270 PLN – siedzące – kategoria II
  • 190/210 PLN – siedzące – kategoria III

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *