Devildriver z odświeżonym składem. Perkusista na wylocie

Devildriver rozstał się z perkusistą Austinem D’Amondem. D’Amound dołączył do zespołu w 2015 roku, zastępując długoletniego perkusistę Johna Boecklina i pracował nad albumami „Trust No One” (2016), „Outlaws ’til the End: Vol 1” (2018) oraz „Dealing with Demons I” (2020).

Kto go zastąpi?

Zespół znalazł już godnego zastępcę Austina, który będzie leczył uzależnienie. Za garami melodic death/groove metalowego Devildriver zasiądzie Davier Perez z The Mirage Theory.

W oficjalnym oświadczeniu zespołu czytamy:

Zawsze smutno rozstawać się z kimś, kogo uważamy za brata, ale w tym przypadku nie moglibyśmy być bardziej dumni… Austinowi D’Amondowi zaproponowano miejsce w klinice trzeźwości. Dostosuje się do programu, aby wytrzeźwieć, a także pomagać innym w ich walce. Praca z Austinem była fajna, ale bardzo cieszymy się z kolejnego rozdziału jego życia, w którym będzie pomagał ludziom. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za czas, jaki spędziliśmy razem grając w Devildriver – to doświadczenie było bezcenne. Zawarte przyjaźnie trwają wiecznie (…) Devildriver pragnie powitać Daviera Pereza! Kiedy zobaczyliśmy, jak gra, wiedzieliśmy, że będzie nadawał sie do zespołu!”

Davier Perez stwierdził: „Powiedzieć, że jestem zaszczycony, że jestem częścią rodziny Devildriver, to mało powiedziane!”

foto: domena publiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *