Dire Straits Legacy jesienią ponownie w Polsce

Po wyjątkowo udanym niedawnym koncercie w Bydgoszczy, Dire Straits Legacy powróci do Polski w listopadzie na serię czterech koncertów!

Zespół zagra tym razem w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Bilety na te wydarzenia właśnie trafiły do sprzedaży.
Dire Straits Legacy to dziedzictwo zespołu Dire Straits, projekt złożony z byłych członków tej brytyjskiej supergrupy. Zespół zrodzony z miłości i szacunku dla muzyki Dire Straits, stawia obok siebie na jednej scenie artystów, którzy stworzyli niepowtarzalne brzmienie legendarnego brytyjskiego zespołu oraz światowej klasy muzyków użyczających swoich talentów na potrzeby tego niezwykłego przedsięwzięcia.
Na koncertach usłyszymy największe i najbardziej kultowe hity Dire Straits oraz nowe utwory z albumu „3 Chord Trick” wyprodukowanego przez Alana Clarka i Phila Palmera. Można spodziewać się także kilku niespodzianek!

Dire Straits to ikona brytyjskiego rocka. Zespół sprzedał ponad 120 milionów albumów na całym świecie. Dziś DSL Dire Straits Legacy ożywia ich kultową muzykę, prezentując ją w wykonaniu artystów, którzy współpracowali z Dire Straits ponad 30 lat temu podczas nagrań i koncertów. Alan Clark był oryginalnym klawiszowcem w zespole Dire Straits, podczas gdy Phil Palmer i Danny Cummings brali udział w nagraniach albumu „On Every Street”. Mel Collins wnosił swój wkład do singli „Love Over Gold” i „Twisting by the Pool”. Wszyscy ci utalentowani muzycy mieli okazję występować na żywo z Dire Straits podczas licznych międzynarodowych tras koncertowych. Ponadto, w składzie Dire Straits Legacy znajdują się wybitni artyści: perkusista Alex Polifrone, określany przez wielu mianem najszybszego perkusisty we Włoszech Primiano Di Biase, obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych klawiszowców w świecie rocka oraz frontman Marco Caviglia, uznawany za światowej klasy autorytet w zakresie interpretacji niepowtarzalnego stylu gry na gitarze Marka Knopflera. Skład uzupełnia wybitny perkusista Steve Walters.
Opierając się na sześciu platynowych albumach Dire Straits, DSL mają w swoim repertuarze wszystkie klasyczne hity zespołu, w tym „Money for Nothing”, „Sultans of Swing”, „Romeo and Juliet”, „Walk of Life”, „Brothers in Arms”, „Tunnel of Love” i wiele innych.


Art Muza zaprasza
DIRE STRAITS LEGACY – World Tour 2024
23.11.2024 DSL Dire Straits Legacy – Warszawa / Ursynów Arena
24.11.2024 DSL Dire Straits Legacy – Wrocław / Hala Orbita
26.11.2024 DSL Dire Straits Legacy – Kraków / ICE
27.11.2024 DSL Dire Straits Legacy – Poznań / Sala Ziemi
godz. 19.00 otwarcie drzwi dla publiczności,
godz. 20.00 koncert.
Ceny biletów:
Od 199 zł w przedsprzedaży
Od 219 zł w dniu koncertu
Bilety w sprzedaży na stronach:
EventimPolska Ticketmaster Polska ebilet.pl Rock Serwis KupBilecik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *