Duet Frankie Stew & Harvey Gunn wystąpi w Polsce

Zapnij pasy! Frankie Stew & Harvey Gunn ruszają na swoją największą jak dotąd przygodę! Na ich drodze stoi Europa i nawet Brexit nie jest w stanie ich powstrzymać.

Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu 2023 roku duet z Brighton planuje ponownie wyruszyć w tournée po Europie w lutym 2024 roku, udając się tam, gdzie jeszcze nikt nie był! Frankie Stew & Harvey Gunn wystąpią 17 lutego 2024 w warszawskiej Hydrozagadce.

Zobacz również: Bruce Dickinson – premiera teledysku do nowego singla „Rain On The Graves”

Duet Frankie Stew & Harvey Gunn zagrają w Polsce

Trudno powiedzieć, w jaki sposób 2 najlepszym artystom z południowego wybrzeża udaje się pozostać tak konsekwentnym w swojej twórczości, ale z pewnością zrobili dużo hałasu w ciągu ostatnich kilku lat. Wznosząc się wysoko ze swoimi banderami na wyprzedanych koncertach oraz festiwalach na całym kontynencie – przybywają, by przypomnieć, że „Południe ma coś do powiedzenia”.

Pomimo tego, że Frank i Harv pochodzą spoza kulturalnego epicentrum Wielkiej Brytanii, stanęli u boku kilku czołowych przedstawicieli alternatywnej sceny rapowej w kraju. Wcześniej współpracowali z takimi artystami jak: Loyle Carner, Kojey Radical i Lex Amor. Ta dwójka stoi na czele brytyjskiej sceny muzycznej, z alternatywnym, ale bez wątpienia brytyjskim brzmieniem, które jest odświeżające i bardzo potrzebne.

Zobacz również: Sick Saints prezentuje nowy utwór

Ich najnowszy album „The South’s Got Something To Say” miał swoją premierę 15 września tego roku. Ta trasa koncertowa to Frank i Harv w ich najnowszej i najwspanialszej formie.

Duet Frankie Stew & Harvey Gunn. Gdzie kupisz bilety?

Warszawa, jesteście gotowi na wyjątkowe wydarzenie? Miłośnicy dobrych brzmień, to jest coś dla Was! Frankie Stew & Harvey Gunn przybywają do naszego miasta z koncertem, który zapowiada się niesamowicie! Odkreślcie tę datę: 17 lutego! To będzie wieczór, który na długo zapadnie Wam w pamięć. Miejsce spotkania? Klub Hydrozagadka – tam, gdzie muzyka łączy ludzi!

Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, rytmu i doskonałej muzyki. Bilety kupicie na stronie organizatora https://www.livenation.pl/show/1439056/frankie-stew-and-harvey-gunn/warsaw/2024-02-17/pl. Nie czekajcie za długo, bo znikają w mgnieniu oka!

Zapraszamy serdecznie do Klubu Hydrozagadka – niech ten koncert stanie się jednym z Waszych najlepszych wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *