Edyta Geppert na specjalnym koncercie w Krakowie. Zapowiedziano świąteczny repertuar i wiele niespodzianek

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Serdecznie zapraszamy na koncert Edyty Geppert z zespołem Vasie, który odbędzie się 08.01.2023 w Kinie Kijów. Artystka zagra w Krakowie na specjalnym, świątecznym koncercie.

Edyta Geppert to polska piosenkarka tworząca głównie w nurcie poezji śpiewanej. Ze strony matki ma korzenie węgierskie. Do jej największych przebojów należą „Jaka róża taki cierń”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie żałuję”. Edyta Geppert prezentuje nie tylko spokojne i nastrojowe piosenki, jest artystką wszechstronną – mierzy się także z piosenką dramatyczną, refleksyjną, liryczną i kabaretową. Edyta Geppert jako jedyna artystka polskiej estrady muzycznej jest zdobywczynią 4 nagród Grad Prix Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (1984, 1986, 1995, 2014).

Edyta Geppert na specjalnym koncercie w Krakowie

W repertuarze Edyty Geppert znajdują się nie tylko nastrojowe, spokojne piosenki, jest wszechstronna — mierzy się także z piosenką dramatyczną, liryczną, refleksyjną i kabaretową. Wykonywała także country, hard rocka, heavy metal, a nawet rap.

Artystka unika świata celebrytów, konsekwentnie trzymając się swojej artystycznej drogi. Do tej pory wydała 12 płyt, ostatnia – „The Best of” pochodzi z 2017 roku i zawiera największe hity piosenkarki.

Koncerty Edyty Geppert to dopracowane, znakomicie wyreżyserowane recitale, podczas których można usłyszeć najpiękniejsze dzieła polskiej piosenki literackiej. W 2014 roku Edyta Geppert nawiązała współpracę z zespołem Vasie (Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski). Jego skład (akordeon i dwie gitary) pozwala artystce wykonywać na estradzie piosenki, które cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy, a do tej pory były znane jedynie z nagrań płytowych.

Jej repertuar poszerzył się również o utwory o charakterze folkowym, cygańskim, żydowskim i bałkańskim, w których to klimatach Edyta Geppert również brzmi świetnie. Obecnie artystka aktywnie koncertuje w całym kraju, wypełniając sale po brzegi. Koncerty Edyty Geppert od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród jej fanów, którzy wyczekują kolejnych wydarzeń z udziałem artystki, będącą jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Edyta Geppert z zespołem Vasie zaprasza do Krakowa!

Edyta Geppert z zespołem Vasie zagra wyjątkowy świąteczny koncert już na początku stycznia 2023. Ten niezapomniany recital wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza zapadnie na długo w pamięci wszytskich fanów, ponieważ Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Edyta Geppert z zespołem Vasie w Krakowie. Data, miejsce, bilety

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe przeboje Artystki, najpopularniejsze klasyczne polskie kolędy oraz piosenki świąteczne.

Koncert Edyta Geppert Świątecznie odbędzie się 08 stycznia w krakowskim Kinie Kijów al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00


Bilety przedsprzedaż 110 zł, 130 zł, 140 zł, w dniu koncertu 120 zł, 140 zł, 150 zł.


Bilety do nabycia: Ticketmaster (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne), eBilet , EMPIK oraz Going.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *