HOSTIA i LAS TRUMIEN na wspólnej jesiennej trasie, która obejmie 6 polskich miast.

Naczelni polscy antyklerykałowie wraz z naczelnymi polskimi kronikarzami ludzkiego zepsucia łączą siły na wspólnej trasie obejmującej sześć polskich miast. Spodziewajcie się grożenia pięścią kościółkowi oraz makabrycznych opowieści przy ognisku.

HOSTIA – polskie objawienie ostatnich lat, które szturmem zdobyło serca miłośników grindcore’u w całym kraju. Ich dewizą są szybkie, brutalne i nie znające litości ciosy wymierzone w chorą i amoralną instytucję, na którą tak chętnie pieniążki wpłaca Wasza babcia. Wydali jedną EP-kę oraz trzy pełne albumy, z czego ostatni, „Nailed”, ukazał się w listopadzie 2022 nakładem Deformeathing Productions. Producenci prawdopodobnie najlepszego merchu, na jaki kiedykolwiek wydacie pieniądze.

LAS TRUMIEN – katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Na koncie mają cztery wydawnictwa sygnowane nazwą Piranha Music, a ostatnim z nich jest album „Głód Zabijania”, wydany w marcu 2023.

HappyDying Productions zaprasza na

HOSTIA + LAS TRUMIEN na wspólnej trasie

20.10. Sandomierz, Lapidarium
21.10. Skarżysko-Kamienna, Semafor
09.11. Łódź, Wooltura
10.11. Poznań, Pod Minogą
11.11. Bydgoszcz, Kuźnia
12.11. Wrocław, Liverpool


Bilety: 50 PLN w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *