John Porter/Agata Karczewska „On The Wrong Planet”

Słodko-gorzki duet John Porter i Agata Karczewska ze swoim nowym wydawnictwem „On The Wrong Planet” zagląda w głąb naszej duszy.

John Porter to zdecydowanie jeden z największych unikatów na naszej scenie muzycznej. Absolutny mistrz w kreowaniu zarówno uczuć pozytywnych jak i pewnego rodzaju niepokoju. Tym razem powraca na scenę z utalentowaną Agatą Karczewską, która potrafi hipnotyzować swoim głosem.

„On The Wrong Planet” – płyta wielu nastrojów.

Karczewska i Porter to muzyczny duet o słodko-gorzkim zabarwieniu. Zdecydowanie sprawdza się jako podkład w sypialni, ale również idealne remedium na ciężki poranek, kiedy to przypominamy sobie wszystkie grzechy popełnione ostatniej nocy. Nie zamykałabym jej w pudełku, przypisując do jednego gatunku. Wręcz przeciwnie słyszymy tu brudnego bluesa, elementy country z domieszką krwistego rock’n’rolla czy nawet ambientu. Wszyscy, którzy uwielbiają ciemne zakamarki duszy i umysłu zdecydowanie powinni skosztować tej uczty.

Na płycie znajdziemy jedenaście kompozycji, które są mieszanką wielu emocji. Od szczęścia po łzy. Nie raz i nie dwa będziemy mogli doświadczyć podróży w nieznane. Od dusznego pomieszczenia przepełnionego dymem z cygara, po bezkresną drogę aż w końcu wylądujemy na „Wrong Planet”.

1. 3 Morning Whiskey In 

2. Devil In You

3. News4. Summer ’70

5. Personal Hell

6. Breathing Fire

7. Raven Hair

8. Broken Glass

9. This World Isn’t Crazy About Me Today

10. Love Doesn’t Come Here Anymore

11. On The Wrong Planet 

Porter/ Karczewska – Three Morning Whiskey In
Porter/Karczewska- On The wrong Planet

Chcecie dołączyć płytę do Waszej muzycznej kolekcji? Możecie kupić ją tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *