Juwenalia Krakoskie 2023 – gorące rytmy w strefie Plaża

Gorące rytmy klubowe podgrzewały atmosferę w strefie Plaża/AGH. To już dokładnie połowa studenckich Juwenaliów Krakoskich

Natura zdecydowała pokazać swoją lepszą stronę i piątek nie męczył nas już deszczem, a słupki termometrów pięły się nieznacznie ku górze. Chłodek nie odstraszył jednak miłośników klubowych rytmów, którzy pojawili się już o godz. 18 w strefie Plazą/AGH. Za konsolety serią dudniących klubowych hitów raczyli nas kolejno MAJKI, VHS, SI US PLAU oraz SKYTECH.

Po przerwie na scenie pojawił się GUZIOR, a licznie już przybyła publiczność obudziła się do życia wykonując z raperem co bardziej znane utwory. Niezaprzeczalną gwiazdą wieczoru byli BRACIA FIGO FAGOT. Szał pod sceną, gromkie zaśpiewy publiczności jednoznacznie wskazują na popularność gatunku miejskiego disco polo czy disco w rytmie polo. Zwał jak zwał, ale jednoznacznie Bracia Figo Fagot pozamiatali system w piątkowy wieczór. Walaszek zawsze na propsie.

A dziś kontynuujemy zabawę. Widzimy się w strefie Plaża/AGH, gdzie zagrają NOCNY KOCHANEK, a wraz z nimi MYSLOVITZ oraz LADY PANK. W strefie Żaczek/UJ wystąpią: JAN RAPOWANIE, OPAŁ, CHIVAS i BLAGA, a na strefa Polibuda/PK pojawią się GIBBS i KUKON oraz hiphopowy duet POLSKA WERSJA.

Finał Juwenaliów w niedzielę w strefie Żaczek/UJ przy niesamowitych dźwiękach SAD SMILES, IGO oraz BŁAŻEJA KRÓLA.

Patronem Juwenaliów Krakoskich 2023 jest portal Liverock.pl.

Majki, VHS, Si US Plau, Skytech

Guzior

Bracia Figo Fagot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *