Klubowe brzmienia Live Nation: ALESSANDRA, MAHMOOD, LAUREN SPENCER SMITH, SOULFLY

Kolejna porcja klubowych koncertów na które zaprasza Live Nation. Wcześniej ogłoszone wydarzenia to „Klubowe brzmienia Live Nation: THE FALL OF TROY, BOYWITHUKE, WESTERMAN w Polsce”

ALESSANDRA OGŁASZA TRASĘ „THE QUEEN OF KINGS TOUR” I WYSTĄPI W POLSCE!

Norweska nadzieja Eurowizji, Alessandra, wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową po Europie. 20-dniowa trasa, organizowana przez Live Nation, rozpocznie się we wtorek 23 stycznia w Club Hollywood w Tallinie, a następnie odwiedzi Finlandię, Szwecję, Norwegię, Danię, Niemcy, Polskę, Czechy, Węgry, Włochy, Szwajcaria, Hiszpania, Francja, Holandia, Belgia i Wielka Brytania, w tym noc w londyńskiej 02 Academy Islington przed zakończeniem trasy w Irlandii w Academy2 w poniedziałek 19 lutego.

01.02.2024 – WARSZAWA – KLUB HYDROZAGADKA
BILETY W SPRZEDAŻY OD 19 MAJA – www.livenation.pl


Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczęła się w środę, 10 maja o godzinie 13:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 11 maja o godzinie 13:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 12 maja na  www.livenation.pl o godzinie 13:00

MAHMOOD OGŁASZA EUROPEJSKĄ TRASĘ I ZAGRA KONCERT W POLSCE!

Po wygraniu festiwalu w Sanremo w 2022 roku wraz z Blanco z piosenką „Brividi” (7x platyna) i drugim występie w konkursie Eurowizji, Mahmood występował na żywo w klubach w głównych miastach europejskich i włoskich, a następnie kontynuował latem z trasą Ghettolimpo Summer Tour i niezwykłym występem na Sunny Hill Festival w Kosowie, festiwalu muzycznym założonym i kierowanym przez Duę Lipę i jej ojca Dukagjina. W październiku ubiegłego roku wziął udział w Alice nella Città, niezależnej i równoległej sekcji Festiwalu Filmowego w Rzymie, gdzie zaprezentował MAHMOOD, film dokumentalny – wyprodukowany przez Red Carpet, firmę z grupy ILBE, we współpracy z Tulipani Management i Prime Video – opowiadający jego historię, który w marcu ubiegłego roku zdobył nagrodę na Filming Italy Los Angeles 2023 w kategorii „Best Docu Film Award”.

Wraz z ogłoszeniem EUROPEAN TOUR, artysta jest teraz gotowy do wykonania nowego ważnego kroku, podróżując ze swoją muzyką po całej Europie.

22.04.2024 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA
BILETY W SPRZEDAŻY OD 12 MAJA – www.livenation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczęła się w środę 10 maja o godzinie 15:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 11 maja o godzinie 15:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 12 maja na o godzinie 15:00

LAUREN SPENCER SMITH wystąpi w Polsce!

Lauren Spencer Smith, talent pokolenia i przełomowa twórczyni 2022 roku, zapowiada znamienity 2023 rok. Dziewiętnastoletnia piosenkarka z Vancouver Island w Kanadzie opublikowała oficjalny teledysk do swojego najnowszego singla „Best Friend Breakup”. Jest to hymn na cześć rozstania najlepszych przyjaciół – doświadczenia jednocześnie tak osobistego dla Lauren i uniwersalnie zrozumiałego. W teledysku Lauren znajduje się w swojej sypialni i zastanawia się nad rozstaniem z najlepszą przyjaciółką, którego sama doświadczyła. Wizualizacje, wyreżyserowane przez Boni Mata, uzupełniają ton singla, w którym Lauren wygląda i brzmi pięknie w zestawieniu ze złamanym sercem, z którym się zmaga

Lauren miała imponujący rok 2022, osiągając prawie miliard globalnych streamów. „Fingers Crossed” katapultował ją na listy przebojów i zdobył certyfikat RIAA Platinum. Idąc za „Fingers Crossed,” z równie emocjonalnymi popowymi balladami „Flowers,” i „Narcissist,” wystąpiła w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, 2022 MTV VMAs, Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve, i wielu innych programach. „Flowers” zdobyło również certyfikat RIAA Gold Certification. Lauren została nominowana jako Najlepszy Nowy Artysta i wystąpiła na People’s Choice Awards 2022, a Apple Music wybrało ją jako jedną z ich „5 Breakthrough Artists Of 2022”. Zdobyła uznanie za swoją wszechstronność, zarówno ze względu na jej potężny wokal, jak i dokładne napisanie tekstów piosenek. Niesfałszowane uczucia Lauren rezonują równie głośno jak jej oszałamiający wokal, śledząc życiowe wzloty, upadki i wszystko pomiędzy z ostrymi tekstami i jeszcze ostrzejszymi melodiami.

Lauren została uhonorowana dwiema nominacjami do nagrody JUNO 2023, Artist of the Year i Fan Choice oraz właściwie przedstawi się na swoim nadchodzącym pełnowymiarowym debiutanckim albumie, który zostanie wydany za pośrednictwem Island Records/Republic Records.

07.09.2023 – WARSZAWA – KLUB PALLADIUM
BILETY W SPRZEDAŻY OD 19 MAJA – www.livenation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 17 maja o godzinie 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 18 maja o godzinie 10:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 19 maja na www.livenation.pl o godzinie 10:00

SOULFLY WYSTĄPI W KRAKOWIE!

Na początku obecnego tysiąclecia, Rolling Stone stwierdził, „Soulfly seem built to last.” Ponad dwie dekady, niezliczone światowe trasy koncertowe i tuzin albumów później, ta przepowiednia sprawdza się. Ikona undergroundu, pionier ekstremalnego metalu, wojownik trzeciego świata i lider zróżnicowanego i oddanego plemienia. Max Cavalera nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł, wydmuchując riff za riffem. Ten sam głos, ciało i duch, który zapoczątkował Soulfly w 1997 roku, przywołuje niemożliwie ciężkie dźwięki do dnia dzisiejszego, rzucając dziesięć płyt monstrualnej muzyki na dwunastym albumie Soulfly, „2022’s Totem”.

16.07.2023– KRAKÓW – KLUB KWADRAT
BILETY W SPRZEDAŻY OD 10 MAJA – www.livenation.pl

Ogólna sprzedaż rozpoczęła się w środę 10 maja na  www.livenation.pl  o godzinie 12:00

VOYAGER ZAGRA KONCERT W POLSCE!

Od momentu powstania, Voyager pochodzący z Perth w Australii nieustraszenie przeciwstawiał się wszelkim narzuconym mu normom gatunkowym, granicom i regulacjom. Wcielają w życie pop, używają keytaru na scenie i wnoszą pozytywne, podnoszące na duchu emocje do swojej pełnej riffów muzyki, wbiegając naprzód niekończącej się parady ciężkich zespołów, które widzą świat w ciemniejszym świetle

Voyager są znani z tego, że burzą oczekiwania, a ich odporność i determinacja nie ma sobie równych. Zespół, który odbył wiele tras koncertowych po całym świecie i zbudował niezwykle lojalną bazę fanów, teraz ma się odwrócić bieg wydarzeń dla grupy, która nigdy nie zniechęciła się w obliczu przeciwności losu. Muzyka Voyager ma zaraźliwy wpływ na cały świat, a ich ostatnia europejska trasa koncertowa przyniosła napływ fanów, którzy natychmiast zostali przekonani do ich elektrycznych występów na żywo

Ten transformujący gatunkowo kwintet łączy w sobie nurt new-romantic i nasycone latami 80-tymi wokale, solówki na klawiszach, techniczną, ale i melodyjną pracę na wolnych obrotach, groovy bass i bombowe perkusyjne zabiegi. Wszystko to sprawia, że Voyager jest progresywną pop metalową siłą, z której jest dziś znany.

Zespół wkrótce wyda swój ósmy studyjny album 'Fearless In Love’ 14 lipca za pośrednictwem Season of Mist. Ale zanim rozpoczną kolejny rozdział, muszą wejść na ring, by stoczyć epicką bitwę, o którą walczą od dawna.

Historia pasji, wytrwałości i cierpliwości, VOYAGER rzucili swoją rękawicę na ring w Konkursie Piosenki Eurowizji, odkąd Australia ogłosiła swój udział w 2015 roku. Po ośmiu latach wspierania przez fanów, zgłaszania piosenek i głosowania publicznego, VOYAGER otrzymali zasłużoną szansę reprezentowania swojego kraju w 2022 roku na Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu.

Ich utwór 'PROMISE’ to epicka propozycja progresywnego pop metalu, która przenosi słuchacza w emocjonalną historię przygody i odkupienia. 'PROMISE’ ukazało się 22 lutego i z pewnością stanowi soundtrack dla tych, którzy szukają przygód, ale także pewności siebie podczas odkrywania nieznanego terytorium.

Długoletni entuzjasta Eurowizji Danny Estrin tak mówi o przyjęciu do konkursu: „As a long-time Eurovision fan myself, this is the pinnacle – Voyager gets to play the greatest show on earth! Our song is made for the Eurovision stage and collectively we feel it’s one of our best yet. Eurovisionation, we are coming!!!”

Voyager obrał długą drogę, którą warto przebyć, a kolejny cel podróży z pewnością przeniesie ich do ziemi obiecanej.

05.102023– WARSZAWA – VOODOO CLUB
BILETY W SPRZEDAŻY OD 12 MAJA – NA www.livenation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 11 maja o godzinie 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 11 maja o godzinie 12:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 12 maja na www.livenation.pl o godzinie 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *