Knock Out Productions zaprasza na wiosenne koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY]

W marcu i kwietniu bawiliśmy się razem na wielu koncertach – zróżnicowanych stylistycznie, lokalizacyjnie i wielkościowo. Z entuzjazmem i zapałem meldujemy, że w maju i czerwcu nie będzie inaczej!

Knock Out Productions zaprasza na koncerty, które odbędą się tej wiosny!

Propozycje Knock Out na wiosnę. Wśród nich Steve Vai, Diana Krall i Sabaton

Na początek, już 2. maja w Krakowie, pokaz wirtuozerii instrumentalnego rocka w wydaniu Steve Vai.

6. maja w Krakowie, a 7. maja w Warszawie i dzień później w Gdańsku zupełnie odmienne wrażenia zapewnią Mono i GGGOLDDD – szykujcie się na post-rocka, ambient, trip-hop, a przede wszystkim emocje wgniatające w podłogę.

9. maja polecamy wypad do Warszawy, gdzie jazzową klasykę we współczesne szaty ubierze Diana Krall i dzielnie sekundujący jej zespół.

Fani mocniejszych wrażeń tego samego dnia mogą za to wybrać się do Łodzi. Właśnie tam uwielbiana metalowa ekstraklasa w postaci Sabaton, Babymetal oraz Lordi odstawi taki show, że będzie się o nim mówiło przez długi czas.

18., 19. i 20. maja polecamy zarezerwować na pobyt w Krakowie. To właśnie tam znajdziecie najlepsze rzeczy w kategorii „potężnie i wolno”. Skład festiwalu Soulstone Gathering z pewnością was nie zawiedzie. W końcu gwiazdami festiwalu będą Corrosion of Conformity i Uncle Acid & the Deadbeats.

Pamiętacie przełom wieków i bezczelnie przebojowe rockowo-funkowo-rapowe hity Incubus? To 7. czerwca zapraszamy na ich koncert w Krakowie. Gwarantujemy, że będzie intensywnie.

Bilety na koncerty są przez cały czas dostępne w sklepie internetowym Knock Out Music Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *