Koncert Evanescence w Polsce! [Gdzie? Kiedy?]

Amerykańska formacja Evanescence już 5 czerwca zawita do Polski. Koncert odbędzie się na Letniej Scenie klubu Progresja w Warszawie.

Evanescence zaczęli karierę od trzęsienia ziemi – singel „Bring Me To Life” katapultował zespół na szczyt (Grammy od razu za debiut nie zdarza się co dzień) i przywrócił wiarę w moc rocka, który na początku XXI wieku wydawał się w odwrocie.

Singiel Evanescence „Bring Me To Life” otrzymał Grammy dla najlepszego nowego artysty

Evanescence promuje swój piąty album „The Bitter Truth”

„The Bitter Truth” to piąty album studyjny amerykańskiej grupy muzycznej Evanescence. Wydawnictwo zostało wydane 26 marca 2021 roku nakładem wytwórni muzycznej BMG Rights Management. Pierwszym singlem promującym album został wydany 24 kwietnia 2020 roku „Wasted on You”. Kolejnymi singlami zostały utwory „The Game Is Over”, „Use My Voice” oraz „Better Without You”.

Evanescence – „Better Without You”

Wokalistka Evanescence – Amy Lee o nowym albumie mówi tak:

„Są utwory, które są częścią tego albumu, nad którymi pracujemy od dekady, i utwory, które dopiero zaczęły się w tym roku. Inspiruje mnie przebywanie na łonie natury, spacery po lesie, przyglądanie się z bliska dziwnym robakom”.

Ale jej największą inspiracją są emocjonalne doświadczenia, które miała w swoim życiu, coś, co sprawia, że muzyka Evanescence jest „tak dramatyczna, jak jest”.

„Rzeczy takie jak utrata kogoś, kogo kochasz, bycie częścią tworzenia nowego życia. [One] kołyszą mnie na głębokim poziomie do punktu, w którym czuję, że muszę tworzyć muzykę”.

Evanescence w Polsce. Poznaj szczegóły!

Sprzedaż biletów rozpocznie się już w poniedziałek, 27 marca.

Cena wynosić będzie 219 zł w przedsprzedaży na: bit.ly/Evanescence-Bilety

Uwaga! Dla wszystkich, którzy w grudniu nie zwrócili biletu i byli na koncercie Within Temptation, mimo nieobecności Evanescence z powodu nagłej choroby wokalistki, przewidzieliśmy specjalną zniżkę – szczegóły poznacie w poniedziałek.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *