Krisiun na trzech koncertach w Polsce!

Krisiun, promujący zeszłoroczny album “Mortem Solis”, powróci do Polski na trzy koncerty. Dołączy do niego duński BAEST oraz belgijskie Schizophrenia i Triagone. Zespoły odwiedzą Poznań, Kraków i Warszawę

KRISIUN Death Metal z Brazylii

Krisiun już od niepamiętnych czasów osiągają wyżyny brutalności w deathmetalowej jatce, a jednocześnie nie potrzebują żadnych suplementów, by poturbować słuchacza. Tu nie ma idealnie brzmiących triggerów, aranżacyjnej ekstrawagancji czy przyjemnych melodii. Zamiast tego Brazylijczycy podkręcają temperaturę do maksimum i gnają przed siebie. Blasty, maksymalne ciśnienie na kostkowane riffy, a do tego sam konkret w kwestii kompozycji. Bez sztucznego wydłużania utworów – ma być strzał między oczy i jest.

Death metal z Danii – BAEST

Jeśli death metal kojarzy wam się bardziej z solidną podbudową rytmiczną oraz melodyjno-riffową podstawą, które aż zmuszają do machania głową, Baest to zespół dla was. Kwintet z Aarhus w niespełna osiem lat zdążył pojeździć po świecie z Decapitated, zgarnąć parę nagród i podpisać papiery z Century Media. Idą na sam szczyt i nikt ich nie zatrzyma.

Schizophrenia z Belgii

Schizophrenia z ogromną dokładnością i przede wszystkim z furiackim zacięciem odtwarza tę erę ekstremy, gdy thrash i death metal funkcjonowały jako jeden organizm. Są więc blasty, ale i bardziej klasyczne przyspieszenia, skrzekliwy wokal na styku wyplucia płuc i garażowego wrzasku, a do tego niesłabnąca energia. Belgowie znają swój fach.

TRIAGONE

Triagone to bardzo świeży skład, który nie znosi ich nudy. Ich death metal jest ekstremalnie techniczny, wyczulony na detale, a do tego pełen wszystkiego. Wściekłe tappingi basowe walczą z wymyślnymi figurami gitarowymi, a wrzeszczany growling dobrze kontrastuje z tym niemalże wybuczanym, do granic niskim.

Koncerty Krisiun + Baest, Schizophrenia, Triagone w Polsce:

20 listopada 2023 / Poznań – 2progi
21 listopada 2023 / Kraków – Kamienna 12
22 listopada 2023 / Warszawa – Proxima

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie)

 Organizator Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *