Black Mirrors – belgijska grupa powróci do Polski na dwa koncerty!

Black Mirrors to taki zespół, który rozkochał w sobie fanów stonera, alternatywnego rocka i metalu – wracają do Polski wystąpić w Krakowie i Warszawie ramach promocji ubiegłorocznego albumu

Black Mirrors to taki zespół, który rozkochał w sobie i fanów stonera, ale także i słuchaczy stroniących od nurtu. Belgijska załoga doskonale przeplata ze sobą potęgę tłustego riffu z fuzzem rozkręconym na jedenastkę oraz zwiewne, maksymalnie piosenkowe wpływy alt-rocka z lat 90.

Koncerty Black Mirrors w Polsce:

Black Mirrors / 24 XI 2023 / Kraków – Kamienna 12
Black Mirrors / 25 XI 2023 / Warszawa – Hydrozagadka

BLACK MIRRORS (Belgia) alternative rock, stoner:

Stoner metal bardzo chętnie łączony jest z hard rockiem, sludgem, od zawsze wiszą nad nim opary doom metalu… Ale czy słyszeliście go w wersji naszpikowanej melancholijnym rockiem alternatywnym? Tak się składa, że Black Mirrors bez problemu tkwią w obu tych światach, tworząc coś, co nie brzmi jak nieporadna układanka niepasujących do siebie elementów, a kolorowy ptak na scenie pustynnego rocka. To propozycja bez kompromisów, w której na równych prawach działa chropowate riffowanie, testosteronowa energia hard rocka, a jednocześnie nonszalancka melodyka godna takich graczy jak Garbage czy The Smashing Pumpkins. Na naszych oczach rodzi się wielka nazwa, dlatego polecamy dać im się zmieść z powierzchni.

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie)

Organizator
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *