LORDI – premiera singla promującego najnowszy album.

Już 31 marca 2023 potwory lubiące grać hardrocka – Lordi wydadzą swój osiemnasty album studyjny „Screem Writers Guild”, pierwszy wydany pod szyldem Atomic Fire Records i z piękną okładką autorstwa Mr Lordi. Właśnie ukazał się pierwszy singiel promujący krążek: „Lucyfer Prime Evil”. LORDI pojawi się w Polsce w ramach trasy Sabaton w Łodzi i we Wrocławiu na 3-majówce.

„Screem Writers Guild” to gra słów odnosząca się do Screen Writers Guild, stowarzyszenia scenarzystów w Hollywood, które istniało w latach 1933-1954. Zdaniem Mr. Lordi „Płyta sama w sobie nie jest prawdziwym albumem koncepcyjnym, ale jest ogólnie odnosi się do muzyki filnmowej”. Screem Writers Guild został wyprodukowany przez pana Lordi, a producentami wykonawczymi byli Mana i Janne Halmkrona. Ilkka Herkman zmiksował, a Pauli Saastamoinen zmasterował płytę.


„Screem Writers Guild to horror, muzyczny motyw przewodni z horroru”
Lyric video do „Lucyfer Prime Evil” zostało wykonane przez Kaarle, a scenariusz i montaż opracował sam Mr Lordi.

„Jeśli chodzi o fabułę, „Lucyfer Prime Evil” daje całkiem dobry przykład motywów i treści, które czekają na płycie: to horror, trochę jak niesamowita piosenka przewodnia z horroru. Chociaż ta piosenka nie jest tak naprawdę oparta na żadnym konkretnym horrorze, jest to konceptualny temat tego, czego można się spodziewać po całym albumie, powinien być całkiem jasny”.

„To pierwsza szansa dla fanów, aby usłyszeć naszego nowego gitarzystę Kone’a w akcji na płycie” — mówi Lordi. „W utworze wykonuje dość długie gitarowe solo, a Hella wspiera go tu i ówdzie harmonijnymi klawiszami. To także pierwszy raz w historii Lordi, kiedy na tym albumie można usłyszeć chórki całego zespołu.”

Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy. Swój udział potwierdził już fiński zespół LORDI – jeden z najbardziej oryginalnych i szalonych zespołów w historii metalu.

3 Majówka 2023 – Karnet 30.04 -1.05.23 Wrocław, Pergola / Hala Stulecia w cenie: 185,00 zł
3 Majówka 2023 – Dzień I – Kult, Kasia Kowalska, Nocny Kochanek
3 Majówka 2023 – Dzień II – Lordi, Mrozu, New Model Army, Kapela ze wsi Warszawa
3 Majówka 2023 – Dzień III – Natalia Przybysz, Armia, Możdżer/ Danielsson/ Fresco, Myslovitz, Paddy and the Rats

Karnety na poszczególne dni festiwalu dostępne w cenie 120,00 zł
Spotkajmy się we Wrocławiu!

Bilety i karnety dostępne w sprzedaży online:
https://iframe79.biletyna.pl/

Metalowa mieszanka wybuchowa: Sabaton, Babymetal oraz Lordi zagrają w Łodzi już 9 maja 2023 roku w ramach trasy „The War To End All Wars”.

Sabaton promuje obecnie swój najnowszy album „The War To End All Wars”, wydany przez Nuclear Blast Records w 2022. Podczas majowej trasy zespołu towarzyszyć im będą intrygujący goście: Babymetal oraz Lordi.
Trasa Sabaton 'Tour To End All Tours’

Wystąpią: 
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal
Babymetal (Japonia) kawaii metal 
Lordi (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Łódź, Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: od 179 zł – przedsprzedaż, od 220 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie na płytę) 
– SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory)

Zaprasza
Knock Out Productions 

, która rozpocznie się koncertem w Leeds już 14 kwietnia 2023 r.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *