Metallica wyruszyła w „M72 World Tour”. Co czeka fanów na koncertach?

Legenda thrash metalu, Metallica, rozpoczęła długo oczekiwaną trasę koncertową „M72 World Tour”. Pierwszy występ miał miejsce w Amsterdamie, gdzie zespół zaprezentował swoje największe hity oraz nowe utwory z albumu „72 Seasons”. Czego mogą spodziewać się fani na kolejnych koncertach?

Metallica dała swoim fanom niezapomniane chwile podczas pierwszego koncertu trasy „M72 World Tour”. Zespół zagrał zarówno swoje największe hity, takie jak „Master of Puppets” czy „For Whom the Bell Tolls”, jak i nowe utwory z albumu „72 Seasons”. To pierwszy z dwóch występów w Amsterdamie, który obfitował w emocje, energię oraz niesamowitą scenografię.

Co czeka fanów na kolejnych koncertach trasy „M72 World Tour”?

Fani Metallica mogą spodziewać się niesamowitych wrażeń podczas kolejnych koncertów trasy. Zespół zaprezentuje różnorodne setlisty, nową scenografię, nawiązującą do kolorystyki okładki najnowszego albumu, oraz słynną „Snake Pit” przeniesioną na środek stadionu. Warto dodać, że supportami na koncertach będą Mammoth WVH i Architects, co gwarantuje jeszcze więcej muzycznych emocji.

Metallica, Amsterdam, 27 kwietnia [SETLISTA]

 1. Orion
 2. For Whom The Bell Tolls
 3. Holier Than Thou
 4. King Nothing
 5. Lux Aeterna
 6. Screaming Suicide (live debut)
 7. Fade To Black
 8. Sleepwalk My Life Away (live debut)
 9. Nothing Else Matters
 10. Sad But True
 11. The Day That Never Comes
 12. Ride The Lightning
 13. Battery
 14. Fuel
 15. Seek & Destroy
 16. Master Of Puppets

Metallica w Polsce. Daty, miejsce, bilety

Metallica wyruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album. W dniach 5 oraz 7 lipca 2024 roku zagra dwa bardzo różne koncerty na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety są w sprzedaży na stronie Live Nation Polska oraz w serwisie Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *