Michael Buble w Polsce w 2023 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Michael Bublé wystąpi na koncercie w Polsce w 2023 roku. Artysta będzie promował swój najnowszy, jedenasty album studyjny.

Michael Bublé ogłosił trasę koncertową promującą jego jedenasty album. Higher Tour dotrze również do Polski. Artysta zagra 10 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Michael Bublé na koncercie w Polsce w 2023 roku. Gdzie? Kiedy?

Jak czytamy w zapowiedzi koncertu, mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz – kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej.

Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokali miłość do tych ponadczasowych melodii.

Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia.

Michael Bublé w Polsce. Bilety

Bilety na koncert Michaela Bublé będzie można nabyć na stronie LiveNation oraz Ticketmaster.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 21 września od godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 22 września od godz. 10:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 23 września od godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *