New Model Army. Cztery koncerty w Polsce

Bradford, 1980 rok – początki New Model Army zwiastowały narodziny zespołu, który przetrwał próbę czasu, stając się jednym z najbardziej charakterystycznych i wpływowych zespołów na alternatywnej scenie muzycznej.

Wchodząc w swoją piątą dekadę działalności, zespół nie tylko zachowuje swoją niezachwianą pasję i energię, ale również nieustannie ewoluuje, czego dowodem jest ich najnowsze wydawnictwo. We wrześniu 2023 roku, New Model Army wydało album koncertowy „Sinfonia”, który został nagrany wraz z orkiestrą Sinfonia Leipzig w berlińskiej hali Tempodrom. Ten niezwykły projekt pozwolił na całkowicie nowe odczucie ich muzyki, łącząc rockową energię z orkiestrową majestatycznością. Natomiast styczeń 2024 roku przyniósł długo oczekiwany studyjny album „Unbroken”, który zgodnie z nazwą, stanowi świadectwo niezłomności i ciągłego poszukiwania artystycznego przez zespół.

Zobacz również: Blackout Problems pokaże nam, jak gra się alternatywnego rocka

New Model Army wraca do Polski

Kolejnym krokiem na muzycznej drodze New Model Army jest europejska trasa koncertowa, która obejmie również Polskę. Fani w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu będą mieli okazję doświadczyć na żywo energii i pasji, które są znakiem rozpoznawczym zespołu. Koncerty odbędą się odpowiednio: 8 marca w Klubie Kwadrat, 9 marca w Klubie Palladium, 11 marca w Klubie B90 i 12 marca w Klubie Tama.

Zobacz również: The Rose ogłasza europejską trasę. Koreański zespół zagra również w Polsce

Historia zespołu to fascynująca podróż przez dekady, z Justinem Sullivanem na czele – wokalistą, autorem tekstów i współtwórcą muzyki, który przez cały ten czas pozostał niezmiennym duchem New Model Army. Początki grupy, ich pierwszy singiel, a następnie przełomowy występ w programie „The Tube”, który przyniósł im ogólnokrajową rozpoznawalność – to wszystko składa się na bogatą historię zespołu.

New Model Army w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Bilety na nadchodzące koncerty są dostępne na stronie organizatora, Live Nation, dając fanom wyjątkową okazję do uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu, które na długo zostanie w pamięci.

Czytaj również: New Model Army prezentuje singiel „Coming Or Going”!

New Model Army to zespół, który przez dekady utrzymuje się na muzycznej scenie dzięki swojej nieustannej pasji, innowacyjności i umiejętności adaptacji. Ich najnowsze dokonania muzyczne i nadchodząca trasa koncertowa są dowodem na to, że nawet po przekroczeniu czterech dekad na scenie, ich duch pozostaje niezłomny i tak samo żywotny jak na samym początku ich kariery.

Czytaj również: New Model Army prezentuje najnowszy singiel „First Summer After”

Kultowy zespół wystąpi w naszym kraju na czterech koncertach:

  • 8 marca 2024 Klub Kwadrat, Kraków
  • 9 marca 2024 Klub Palladium, Warszawa
  • 11 marca 2024 Klub B90, Gdańsk
  • 12 marca 2024 Klub Tama, Poznań

Bilety na stronie organizatora – Live Nation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *