Niesamowity Shawn James w Rescue Rooms w Nottingham.[ZDJĘCIA]

Amerykański artysta i niezwykle utalentowany wokalista Shawn Jones aktualnie koncertuje na Wyspach Brytyjskich. Mamy dla Was galerię z piątkowego występu w Nottingham.

Piątkowy wieczór spędziliśmy trochę inaczej niż zwykle. Tym razem pozwoliliśmy ukoić nasze skołatane życiem codziennym nerwy, uczestnicząc w przepięknym występie amerykańskiego artysty.

Muzyka, która dotyka nie tylko serca

Tego wieczoru na scenie pojawiło się dwóch wykonawców a mimo to klub- Rescue Rooms był wypełniony po brzegi. Tym razem nie był to wieczór pełen ciężkich riffów i podwójnej stopy. Wręcz przeciwnie. Były to dwa akustyczne koncerty, które przenikały nie tylko serce, ale i duszę a wszystko to za sprawą niesamowicie utalentowanych wokalistów.

Gitara i emocje, czyli Evan Bartels

Kto by pomyślał, że gitara akustyczna i emocjonalne teksty mogą aż tak zahipnotyzować publikę. Evan wyszedł na scenę i po chwili zaczął snuć opowieści o swoim życiu, rodzinie czy dzieciństwie w Nashville, które wróciło do niego w formie kolorowych wspomnień kiedy to podróżował pociągami przez angielskie wsie, mijając famy i zielone łąki. Mimo że na scenie towarzyszyła artyście tylko gitara (którą później zastąpił keyboardem) jego opowieści właśnie w takiej prostej formie chwytały za serce.

Talent w kapeluszu urodzony

Shawn James szlifował swój głos ju od najmłodszych lat. Artysta ciężko pracował na swój sukces. To nie tylko wspaniały wokalista, ale również, tekściarz i multiinstrumentalista. Muzyk występuje zarówno w solowych aktach jak i ze swoim zespołem The Shapeshifters. Na jego koncie jest aż 7 albumów solowych i 5 albumów z zespołem The Shapeshifters. Tym razem muzyk wystąpił w solowym akcie, promując swój ostatni album wydany w zeszłym roku: „Honor & Vengeance”. Tym razem mogliśmy usłyszeć artystę w akompaniamencie instrumentów akustycznych. To było magiczne przeżycie, móc uczestniczyć w takim spektaklu!

Czytaj także: Yard Act i Gustaf w Nottingham. Zobacz galerię zdjęć z tego świetnego koncertu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *