Nocny Kochanek powraca do Krakowa

Nocny Kochanek powraca do Krakowa w ramach drugiej części trasy „O jeden koncert za daleko”

Trasa koncertowa „O JEDEN KONCERT ZA DALEKO – CZĘŚĆ 2” to kontynuacja wycieczki po Polsce, promującej czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem „O Jeden Most Za Daleko„!

Data, miejsce, bilety

Kiedy: 10 grudnia 2023

Gdzie: Kraków, klub Studio, Budryka 4

Czasówka wydarzenia:

18:00 – otwarcie bram
18:45 – 19:20 – Batna
19:30 – 20:05 – Sad Smiles
20:30 – Nocny Kochanek

Bilety dostępne w sieciach TicketClub, KupBilecik, Going.

Nocny Kochanek – kilka słów o zespole

Nocny Kochanek powstał w Warszawie w 2012 roku, a nazwę zawdzięczają Bartoszowi Walaszkowi, twórcy takich kreskówek, jak „Kapitan Bomba”. Właśnie w 2012 roku Nocny Kochanek nagrał utwór „Minerał Fiutta” do pełnometrażowej wersji wspomnianej kreskówki. Debiutancki album zatytułowany „Hevi metal” ukazał się w 2015 roku. Rok później, w 2016 roku zespół wystąpił na Przystanku Woodstock w pokojowej wiosce Kriszny, a już rok później wystąpili na dużej scenie tegoż festiwalu. Nocny Kochanek w kolejnych latach zdobywał kolejne prestiżowe nagrody. ICh muzyka to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest wydany w 2022 roku album „O jeden most za daleko„.

Supportami krakowskiego koncertu będą Batna i Sad Smiles (który w grudniu ubiegłego roku wraz z Inclusion supportował Nocnego Kochanka w Klubie Studio).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *