T. Love na wyjątkowym koncercie w Krakowie.

T. Love wystąpi na wyjątkowym koncercie. W tym roku Muniek Staszczyk świętuje swe 60-te urodziny

To właśnie 5 listopada – Muniek Staszczyk (wokalista T. Love), jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów polskiej sceny muzycznej – będzie świętował swoje 60. urodziny!

Taka okazja zdarza się tylko jeden jedyny raz. To sprawi że tenże koncert T. Love będzie jeszcze bardziej wyjątkowym wydarzeniem! Usłyszymy zarówno największe hity zespołu, jak i kompozycje z ostatniego wydawnictwa. Tego nie możecie przegapić.

Data, miejsce, bilety

Kiedy: 5 listopada 2023

Gdzie: Kraków, Klub Studio, Budryka 4

Otwarcie bram: 18:30
Start koncertu: 20:00

Bilety dostępne w sieciach TicketClub, KupBilecik, eBilet. Kolekcjonerskie dostępne w klubach Gwarek, Filutek oraz w sklepie internetowym.

T. Love – kilka słów o zespole

T. Love powstał w Częstochowie w 1982 roku. Początkowo w ich muzyce wyraźnie były zauważalne wpływy punk rocka. Wtedy też zespół nazywał się T. Love Alternative. Najbardziej znanymi utworami z wczesnego okresu były „Zabijanka” (wydana na składance „Jeszcze młodsza generacja” z utworami takich wykonawców, jak Kult, Madame czy Aya RL) oraz „My marzyciele„, który dotarł do 6 miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Po sukcesie tego utworu Muniek skrócił nazwę zespołu do T. Love, pod którą zespół funkcjonuje po dziś dzień. Po tej kosmetycznej zmianie nazwy sukcesy odnosiły takie numery, jak „(Wolny jak) taczanka na stepie” czy „Liceum„. Po nagraniu debiutanckiego albumu Muniek Staszczyk wyemigrował do Anglii zawieszając zespół. Po krótkim pobycie na emigracji Muniek reaktywował zespół w nowym składzie.

W połowie lat 90 nastąpiła zmiana stylistyki zespołu. Ich brzmienia zaczęły podążać w kierunku muzyki reggae. Utwory takie, jak „Nie nie nie” czy „Na bruku” zna dziś cała Polska. Ostatnim wydawnictwem zespołu T. Love jest wydany w 2022 roku album „Hau Hau„, z którego pochodzi utwór „Pochodnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *