Black Spiders zagrali w Nottingham (UK). Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Zespół Black Spiders zagrał wczoraj w Nottingham. Przed nimi wystąpiły The Hot Damn! To był iście rock’n’rollowy wieczór!

Jesień zawitała na Wyspy dość szybko w tym roku, ale biorąc pod uwagę koncert, który odbył się wczoraj w popularnym klubie Rescue Rooms w Nottingham, w sercach wciąż mamy środek lata! Zobaczcie kilka zdjęć z gorącej rock’n’rollowej nocy.

The Hot Damn! Energetyczne punkrockowe kobiety- rakiety!

The Hot Damn mówią o sobie, że są kolorowym chaosem! Absolutnie zjawiskowe cztery babeczki, które rządzą na scenie! Dziewczyny wykreowały swój unikalny styl, w którym można wyczuć nutę punk rockowego pazura, kolorowej eksplozji popu czy wręcz stonowanej perfekcji indie. Na żywo to wszystko generuje pokłady pozytywnej energii i tanecznego rytmu. Muzyka zdecydowanie bardziej do tańca niż do medytacji!

Black Spiders, czyli rock’n’rollowa jazda bez trzymanki!

Black Spiders to rockowy zespół z Sheffield, który powstał w 2008 roku. Mają na swoim koncie dość imponującą liczbę sukcesów muzycznych. Chłopaki wydali cztery studyjne albumy, zagrali na scenach największych brytyjskich festiwali i supportowali takie zespoły jak Black Stone Cherry, Airbourne czy Stonegods.

Black Spider to energetyczna rock’n’rollowa grupa, która świetnie bawi się na scenie. Ich muzyka wpada w ucho i powoduje, że mamy ochotę tańczyć do białego rana. Zobaczcie jak prezentował się zespół w Rescue Rooms w poniedziałek (18.09.2023). Oj było gorąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *